Hz.Süleyman Kabile Cinleri hakkında bilgi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yeraltı54

Member
Varlıkları zaten Kuranımızda vardır inanmamak tabiki şirktir . Ben sadece mesajlarını ve ya işaretlerini Eminim burası tespit edemiyorum . Ama bu yıl ilk defa bir para buldum işaret ettikleri yerde .

Yeraltı54

Member
Sadece benim gittiğim Havas ilmi yapan kişi bana ne düşünüyorsun senin varlıkların çok güçlü deyince insan bir şüphe duyuyor kendinden ?

CooL

Bilgili Üye
önce sen onlara söz geçirdiğini sanırsın istersin sana küçük şeyler verirler belkide ilgini çekecek yerde açtırırlar.ama sonrası onların isteklerine boyun eymendir.her dediğini doğru sanırsın.sonra bişey istediğinde onların istediğini yapmak zorunda kalırsın.yani önce küçük bişey verirler sonrada seni kullanırlar farkında bile olmazsın

Yeraltı54

Member
önce sen onlara söz geçirdiğini sanırsın istersin sana küçük şeyler verirler belkide ilgini çekecek yerde açtırırlar.ama sonrası onların isteklerine boyun eymendir.her dediğini doğru sanırsın.sonra bişey istediğinde onların istediğini yapmak zorunda kalırsın.yani önce küçük bişey verirler sonrada seni kullanırlar farkında bile olmazsın
ustam allah muhafaza ben birşey de istemem birşeyde yaptırmasınlar beni sorma nedenim insanların bu konudaki fikirleri çünkü malum paranormal olaylar insanlar size deli gözüyle bakıyor ve inanmıyorlar .

CooL

Bilgili Üye
eminim sende senin bu anlattıklarının fazlası var fazlası mevcur ustam yavaş yavaş açılacaksın gibi geliyor

Yeraltı54

Member
eminim sende senin bu anlattıklarının fazlası var fazlası mevcur ustam yavaş yavaş açılacaksın gibi geliyor
fazlası derken ustam eğer bulduğun dersen yok tek bulduğum resimdeki para değersiz olduğu bariz ? ama yaşadığın be hissettiğin dersen tabi rüyalar. Ölenler vs gösteriyorlar . Ama ben pek kabullenmiyor retedditorum durumu

maki

Member
fazlası derken ustam eğer bulduğun dersen yok tek bulduğum resimdeki para değersiz olduğu bariz 🙄 ama yaşadığın be hissettiğin dersen tabi rüyalar. Ölenler vs gösteriyorlar . Ama ben pek kabullenmiyor retedditorum durumu
sıkıntı yaratmadıkları sürece pek sorun yok ama ilerde yapabilirler dikkat etmek gerek usta

30061977

Engellendi
sen öyle san.
daha harekete geçmediler demekki.
müslüman iseler sıkıntı yok. zarar vermezler.

Son düzenleme:

İndiana jones

Editör
Selam aleyküm arkadaşlar . Daha önce rüyalarımda define gösterildiğini ve yer işaret edildiğini yazmıştım . Uzun ısrarlar neticesinde bir hocaya veya Havas ilmi ile ilgilenen birine gittim .Bana hz Süleyman KabilEsin’den Cinlerimin varolduğunu ve istersem faydalanabilecegimi söyledi . Çok saçma geldi açıkcası . Sizlerin bu konuda ne dersiniz .
Seni havas ilmine alıştırmak için söylüyordur senin maksadın nedir kalp gözü açmakmı yoksa havvas ilmini öğrenmekmmi

CooL

Bilgili Üye
Yeraltı54 ustam ben çıkanlar için söylemedim onların sendeki olan etkisinden bahsettim sendeki olan olaylar sömlemleri hakkıdan fazla demiştim yavaş yavaşta paylaşacak gibisin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...