İfritlerin Malı kaydırması!(çay koyun sohbet var)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Bir fatiha okuyup az etrafında dolaş . Bak vardır yoktur ALLAH bilir fakat bu hoca kardeşler kendilerine ne söyleniyorsa doğru olarak aktarıyor söyliyene bakmalı söyliyende adamı oynatıyor öyle böyle değil ilgili olduk peşine koşmasakta çokca rasladığımız mevzu farklı konularda oldu konu dağılmasın mesele fazla derin ve sonuçları oluyor bilgi için şifa için gidilen bu tür hocaların yanındakiler arazide şu var bu var der genelde almak imkansız nasip ederse ALLAH olur yoksa altını taş diye bir kenera atarsın göremezsin görür alırsın gördüğün gerçektir aldığım sandığın parayı oysa hiç alamamıştırsın hala ordadır bu durumda'da zaten etkilenmiş olursun sonra sağlığın daha kıymetli olduğunu anlayıp peşine fazla düşmezsin bilinçsiz işlem yaparsın uyarırlar hee dersin iş orda kalır işi bilipde üstüne gidersen ozaman sakat . konuna gelelim işlem esnasında sıkıntı oluyormu alamazsınız derken neden . :322:
ustam bahsettiğim hocam, piyasada dolanan üç kağıtçı üfürükçü bir tip değil. @sepetçi kardeşim de bunu vurguluyor herhalde, niye bu hocalar bulamıyorlar manasında.
bulamadığını kim söyledi : )))
neyse fazla girmeyeyim bu mevzuya.
bu arada mezarın taşı yok öyle toprağa gömülmüş. Bir mezar taşı bile yok anlayacağınız.
ki zaten kara büyünün 3 farklı yönteminden biri de birinin katli üzerinden yapılmasıdır. yüksek ihtimal ile bunu para ile tutup kazdırıp öldürüp üzerinden mühürlemişler diye düşünüyorum.
Şimdi bu kadar açık yazdım bu ritüeli bilmeyenler de afallayacak ama öğrenmeleri gerek bazı şeyleri.

bu Arada köy vakti ile bekçi kulübesi yaptırılıp giriş çıkışların kontrol ettirildiği bir Ermeni köyü. Zengin ve korunaklı..

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Bakildi edildi ise basindaki bekcilere kadar belirlendiyse ne istedikleride konusulsun anlasma yapilsin bence..eger basinda ifrit varsa uzak durmanizda fayda var.ama illa alicam diyorsaniz ilmine guvendigin bir kac hocayla git gerekiyorsa ordakileri yakmaya bakin..mal kaymasi falan oldugunu sanmiyorum o sekil olmamistir ama tahminen cihazin sakulun cubuklarin ayarlarini etkilemislerdir nede olsa enerjisel varliklar bunlar..

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Keskingöz ustam benzer olay bir kaç kez benim başıma geldi. Hatta bir seerin tespiti yaparken etrafımda dolandırdılar ve aynı noktaya tekrar geri geldi. Peşinede iyice aşağı çektiler. İşlem yarım kaldı ve geri dönerken de az daha canımızdan olacaktık. Sağlam bir hoca bulun işi çözeriz dedim ve bir daha cevap gelmedi. :200:

En son öğrendiğimde gittiğim yerlerden peşime bir kaçtane takılmış hala peşimdeymişler. Ücretli bakanlara verebilecek kadar param olmadından şimdilik takipte kalmlarına müsade etmek zorunda kaldım :200:

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Anlattigin sekilde insan kani cani uzerine büyü yapildiysa işin daha zor..oradaki bekcileri cagirmak sadece o rituel uzerine yapilir malzeme falan hikaye onlari derdi baskadir.derin konu bence fazla girmemek lazim ama biraz ucundan acarsak devam edelimki define isiyle ugrasan bu ise gönul veren arkadaslsr nelerle ugrastiklarini ugrasacaklarini bilsinlerki bu isin sadece tespit yapmak toprak eşelemek olmadigini anlasinlar..bende sana soyle anlatayim sen anladigim kadariyla tek ifritle ugrasiyon ben ne yapam 2.5 senedir ugrasiyom basinda 3 tane ifrit var.yoksa yeri acsam neler olacak hemde neler ama iste anlatrigim faktorler var..

Keskingöz

Süper Moderatör
Bakildi edildi ise basindaki bekcilere kadar belirlendiyse ne istedikleride konusulsun anlasma yapilsin bence..eger basinda ifrit varsa uzak durmanizda fayda var.ama illa alicam diyorsaniz ilmine guvendigin bir kac hocayla git gerekiyorsa ordakileri yakmaya bakin..mal kaymasi falan oldugunu sanmiyorum o sekil olmamistir ama tahminen cihazin sakulun cubuklarin ayarlarini etkilemislerdir nede olsa enerjisel varliklar bunlar..
işte aradığım yorum.
Ustam o bekçilerle konuşan hocalardan uzak durasın. Basit cin evelerinin olduğu mallardır onlar ve hocaların anlaşma olayı tamamen cinlerin aldatması üzeredir.
benim hocam anlaşma falan yapmaz.
çünkü anlaşmazlar.
Sen sana emanet edileni şartlar yerine gelmeden bırakır mısın?
bu yüzden gömen kişilerin torunları artık hangi işlemi yapacaksa, o almadan alınamaz der ve gideriz.
mayhem işlem esnasında baş ağrıları olmuş onun dışında koruma duaları vermiş idim onu yapmışlar.
yazmayı unutmuşum.

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Dogrudur anlasmazlar ama sen baski yapacan bazi gerekenler yapilacak onlarda sana soyle diyeyim el altinda anlasma sartlarini soyleyecek sonrada o anlasma sartlari yerine getirilip islem bitecek..elbette al gulum ver gulum olmayacak biz onlara gore adem ogluyuz bizim canimiz tatli oldugu kadar onlarda can tasiyor onlarinda cani tatli..

Keskingöz

Süper Moderatör
Anlattigin sekilde insan kani cani uzerine büyü yapildiysa işin daha zor..oradaki bekcileri cagirmak sadece o rituel uzerine yapilir malzeme falan hikaye onlari derdi baskadir.derin konu bence fazla girmemek lazim ama biraz ucundan acarsak devam edelimki define isiyle ugrasan bu ise gönul veren arkadaslsr nelerle ugrastiklarini ugrasacaklarini bilsinlerki bu isin sadece tespit yapmak toprak eşelemek olmadigini anlasinlar..bende sana soyle anlatayim sen anladigim kadariyla tek ifritle ugrasiyon ben ne yapam 2.5 senedir ugrasiyom basinda 3 tane ifrit var.yoksa yeri acsam neler olacak hemde neler ama iste anlatrigim faktorler var..
ustam burdaki de 3 tane : ))
yok benim için orası bitmiştir.
anı olsun sohbet olsun İçin yazıyorum :))
belki 5-10 yıl sonra torunları gelir birilerini bulup anlaşmaya gider, -ki her sene düşer buraya bunlar- o zaman buyur ederiz kendilerine.

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
ifritin ne işi olur altınla yahu. mineralle alakalı bir durum olmuştur .
Aşağıdaki ayet sana açıklayıcı olmuştur. Bu arada yanlış bilmiyorsam vezir diye bahsedilen için iki rivayet var. Bir rivayette ifrit olarak geçer diğer rivayette de ilim sahibi biri olarak geçiyor.

- Hz. Süleyman (a.s)'ın, Belkıs'ın tahtını yanına celbetmek istemesi üzerine, vezirlerinden celp ilmini bilen bir âlimin hünerini beyan eden, "Kitaptan (Allah tarafından kendisine verilmiş) bir ilmi olan kimse, "gözünü açıp kapamadan ben onu (Belkıs'ın tahtını) sana getiririm." dedi. Süleyman onu yanı başına yerleşmiş olarak görünce: "Bu şükür mü edeceğim, yoksa nankörlük mü edeceğim diye, beni sınamak üzere Rabbimin (gösterdiği) lütfundandır." dedi."(Neml, 27/40) âyeti, uzak mesafelerden varlıkların aynısını veya tıpkısını getirmenin mümkün olduğuna işaret etmektedir.(Sözler, 267; ayrıca bk. İşârât, 311-312).

legal35

Member
bu ayet ile cinlerin yada şeytanların altın ile işlerinin olduğu kanısına varmış olman senin sorunun bence . 22 yıllık define hayatımda öyle bir durum yaşamadım . ne işi olur cinin şeytanın define ile :)
Aşağıdaki ayet sana açıklayıcı olmuştur. Bu arada yanlış bilmiyorsam vezir diye bahsedilen için iki rivayet var. Bir rivayette ifrit olarak geçer diğer rivayette de ilim sahibi biri olarak geçiyor.

- Hz. Süleyman (a.s)'ın, Belkıs'ın tahtını yanına celbetmek istemesi üzerine, vezirlerinden celp ilmini bilen bir âlimin hünerini beyan eden, "Kitaptan (Allah tarafından kendisine verilmiş) bir ilmi olan kimse, "gözünü açıp kapamadan ben onu (Belkıs'ın tahtını) sana getiririm." dedi. Süleyman onu yanı başına yerleşmiş olarak görünce: "Bu şükür mü edeceğim, yoksa nankörlük mü edeceğim diye, beni sınamak üzere Rabbimin (gösterdiği) lütfundandır." dedi."(Neml, 27/40) âyeti, uzak mesafelerden varlıkların aynısını veya tıpkısını getirmenin mümkün olduğuna işaret etmektedir.(Sözler, 267; ayrıca bk. İşârât, 311-312).

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Seninde 3 taneyse isimiz zor desene..ama ben vazgecmedim almak icin elimden gelen herseyi yapiyom yapacamda..benimki biraz inat mevzusuna dondu.şöyle anlatayim hani bi soz var ya "İstanbul ya sen beni alacan yada ben seni" hani filim replikleride oluyo ya benimkide o misal ya ben o yeri alicam yada onlar ........

OsiriS

Moderatör
Moderatör
dadas_25 kardesim S.a. nasilsin iyisindir insallah..valla ordakiler nedir ne degildir bilgi olarak cok sey soyleniyor kisaca ifrit diyip konu kapatiliyor...ilim sahibi olduklari hatta cok bilgili olduklari bu 3 harflilerden daha kuvvetli olduklari onalrin bile onlardan korkuo onlara hizmet ettikleri soylenir..yani guc anlaminda karsimiza cikan yada belli basli belirttiklerimizden cok kuvvetliler.nasil yapilacak yada neler yapilacak bilgi cok olmuyor..simdi bunlar basinda diye ne yapalim yani onlarami birakalim bu guzelim yerleri elbet almanin bi yontemi vardir.insanogluna yasaklanan alinamayacaklar vardir onlara bisey demem ama bunlarin elindekileride alalim artik dimi..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...