İfritlerin Malı kaydırması!(çay koyun sohbet var)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

szihoprenic

Bilgili Üye
Ekli dosyayı görüntüle 227233
Bak kendine ...
Üyeler üyeleri herkes üyeleri gizli modda görür
Moderatorleri üyeler haricinde tüm yetkiler görür gizli modda
Supeleri super ler co adminler ve adminatorler görür
Superleri super ler co admin adminatorler görür
Co admini A dminastorler görür
Adminastorleri kimse görmez :)
Ayarlar normal ama dedigim gibi sayfa sürekli telde acik kaliyor senin dediginden sonra sadecr bundan dolayi diye dusumuyorum ustam :)

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Şimdi bir yaşanmışlıgı anlatayım fazla detaya girmeden uzatmadan böyle bir yerde birkaç kafadar bunlardan biri imam tespitleri yapar gerekli ekipmanla çalışma yaparlar birşekilde olaşırlar küpleri kırmadan malı alır boş küpleri çakıl taşları ile duldurup üstünede biraz sarı atarlar ve küpleri olduğu gibi yerlerine bırakırlar ekipten biri çaktırmadan siyah bir metal kutuyuda alır çıkıp herkes yoluna gider birkaç günsonra bunların çoçuklarına musallat olmaya başlar orayı sahiplenenler ne yapak ne edek derken imam olan beni aşar bir alime giderler olayı olduğu gibi anlatırlar alim bir eksiklik var yoksa onlar bunu anlamazlardır gizliçe metal kutuyu alan uyanık mecbur kalır böyle iken böyle oldu diye anlatır olanı diğer arkadaşları hayretle yüzüne bakar neyse alim derki o kuruyu ve diğerlerini yerine koymadan ailenizi rahat bırakmaz bunlar emanetleri bırakın gelin ondan sonra meclise çağırıp yemine verecem ki rahat bıraksınlar sizi ve ondan sonra mekanı onutun kimseyede söylemeyin der uzatmıyacam gerekenler yapılmalış herkes işinde güçünde şimdi Bendeki soru işaretleri 1.malar hala yerindemi 2.imam ve alim bir oyunmu oynadı 3.alim sarıları aldımı
Eyer bu bir oyun ise mallar sahibini buldu oldukça kolay lokma olmuş
Eğer alim alimse gereğini yapmıştır
Feristahi gelse daha onu ordan olamaz

Olay anlattigin gibi ceyran etmiş ise ...
Burda alim şüpheci ...
Yerine koydurmak ve korkan insanların korkusundan istifade etmek ...

Ve e Yer bu alim ise bu mala el koyar
Bu şahısları o cisimlerden aritip
Malzemeyi bu şahıslardan hiç kimsenin bilmediği bir yere götürüp
Mehdi ALEYHI SELAMA bagislardi bu iste çözülürdü

Bu alim dünyevi dünyada gözü olan birimidir arsstir mal varlığını anlaşılır

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Yok gözüm bende internet çok kötü bu gün begeni atıyorum on dakika dönüp duruyor sen düşün birde yazana kadar tırnaklarımı yedim gerildim bu internet bağlantısına
Allah sabır versin en zor olanda iste bu
Kota düşmüştür ondan :23:
Yoksa bu saaate en ağır internet bile en hız li saatleridir

szihoprenic

Bilgili Üye
Şimdi bir yaşanmışlıgı anlatayım fazla detaya girmeden uzatmadan böyle bir yerde birkaç kafadar bunlardan biri imam tespitleri yapar gerekli ekipmanla çalışma yaparlar birşekilde olaşırlar küpleri kırmadan malı alır boş küpleri çakıl taşları ile duldurup üstünede biraz sarı atarlar ve küpleri olduğu gibi yerlerine bırakırlar ekipten biri çaktırmadan siyah bir metal kutuyuda alır çıkıp herkes yoluna gider birkaç günsonra bunların çoçuklarına musallat olmaya başlar orayı sahiplenenler ne yapak ne edek derken imam olan beni aşar bir alime giderler olayı olduğu gibi anlatırlar alim bir eksiklik var yoksa onlar bunu anlamazlardır gizliçe metal kutuyu alan uyanık mecbur kalır böyle iken böyle oldu diye anlatır olanı diğer arkadaşları hayretle yüzüne bakar neyse alim derki o kuruyu ve diğerlerini yerine koymadan ailenizi rahat bırakmaz bunlar emanetleri bırakın gelin ondan sonra meclise çağırıp yemine verecem ki rahat bıraksınlar sizi ve ondan sonra mekanı onutun kimseyede söylemeyin der uzatmıyacam gerekenler yapılmalış herkes işinde güçünde şimdi Bendeki soru işaretleri 1.malar hala yerindemi 2.imam ve alim bir oyunmu oynadı 3.alim sarıları aldımı
Dogrusunu ALLAH bilir ama 2-3 agir*basıyor gibi

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Hele sadede gelin bakalım.
mal kayar mı ? Cihaz ile mi oynanır?
tek oy hakkınız var. Kamhi Leonard deli firat

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Dostum bu saatlerde çaylan iyi gidiyor dene bak hak vereceksin bu arada çaylarrr senden çaylarrrr
Aybediyorsun cay dedi mi gel bana
Maniler sizlere gelsin

Çayın bensiz hep acı olsun.

- Çayı açık severim ama seni çok koyu sevdim.

- Adam deduğun çay gibi demlenmiş olacak. Öyle sallama, dallama olmayacak.

- Çay tek başına içilmez.

- Düşünsene; aynı bardakta çay içtiğimizi.

- Senin sesin güzeldir, iki çay söylesene.

- Sana illa şiir mi yazayım, çay yapsam olmaz mı?

- Biz çayın yalnızlığa iyi gelen tarafını da sevdik.

- Her şeyi bırakıp bir çay içmeliyiz.

- Sor bakalım çay içtiği biri var mıymış?

- Çay neredeyse mutluluk oradadır.

- Bütün keşkelere bir bardak çay içme vakti şimdi.
Ekli dosyayı görüntüle 227235

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...