İki farklı kadın fügürü

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Kamhi ustam Allah senden Razı olsun inşaAllah her iki bayanda fake.Ha şu var Kadın fügürleri yerine başka işaret vardı üzerine şimdilerde bayan yaptılar işareti kayıtlı birilerinde , böylece sakladılar ve hedefi başkalarının bulması devre dışı bırakıldı.
Ecmain cumlemizden Root usta
Işaret üstüne isaret yapacak yoktur sanmam böyle birşeyi
Konu sahibi konu üzerinde durup ta gerekli çekimleri güncel lerse
Guncellemelerde detaylar daha net anlaşılır biçimde olur

R00T

Profesyonel
Co Admin
Yani ben varsayım olarak dedim olur mu olur.Yada keskingöz ustanın dediği gibi yer üretip satan üç kağıt işler.

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
mhmt65 Bu işarete dair cevrede araştırılması gereken konumlar ; haç , ağaç , mağara , çeşme , damga , ayak izi , Bunlardan biri veya bir kaçı olabilir.

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
mhmt65 ikinci resim , bu hanfendünün baktığı yön nedir?

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
ilk paylastiginiz resimlerin sonundaki resimdeki kayalik alandan kasayi acmislar. Videoyaya baktim iki yerden kapak alinmis gibi yalniz biri kesin. ikinci kadin resmi diye yazdiginiz yerin sag tarafina yogunlasin biraz, muhtemel giris sagdan yada hemen altindan olmali. Yuzrye yakin kemeri andiran nereyi bulursaniz orada islem yapilabilinir. Muhtemelen kapi zemin altinda kemerli bir giris. Kayalik alanida ihmal eymemende fayda var. Seametle kal

Turko

Uzman
Tepeye çık usta cassock giymiş erkek kabartmasi işareti olacak tam boy elleri aynı kadın işaretine benzer olacak birbirine bağlı. Asıl mevzu orada.

mhmt65

Aktif Üye
çoban işi değil nokta üretip satan üç kağıtçı işi bu :))
Doğrudur ustam bu tür işaretler yapıp satanları çok duydum ustam yüksek ihtimalle o amaçla yapılmış her iki kadından vaz geçtim ustam zaten bi kadınla zor başediyorum iki taneyle iş zor valla :200:

mhmt65

Aktif Üye
Ecmain cumlemizden Root usta
Işaret üstüne isaret yapacak yoktur sanmam böyle birşeyi
Konu sahibi konu üzerinde durup ta gerekli çekimleri güncel lerse
Guncellemelerde detaylar daha net anlaşılır biçimde olur
Ustaların dediği gibi bende o kadınlardan tiksindim ustam ama çevre yer güzel bir yer gerekli araştırmayı yapacaz inşallah ve sizinlede aynı konu üzerinde paylaşacağım benim yoğunlaştığım şey ordaki mihrap mihrapın kapı şeklindeki kapı kısmı hiltiyle delinmiş yoklanmış ama direk o kayanın içinde bişi olacağını sanmıyorum çevreyi iyi araştırmam lazım