İlginç bir hikayem var ne yapmam gerekir?Siz ne yapardınız?

AmoRe

Aktif Üye
o hazineyi bulduğu yer o vakit yeni yaptırdığı bir apartman var daha önce şüpheleniyor ama şehir içi diye açamıyormuş binayı yaparken bu yer bina arkasında kalınca açıyor o da 12-13 senelik mevzu yani bulunması :)

@AmoRe
Ben yaşlılığını kast ettim:)
bu devrelere bunama dönemide denile bilir,
yani o hazineyi yirmi otuz sene kul haklarını ödemeden
boşa yatırmış,

azzem

Bilgili Üye
Yakın bir zamanda bende böyle bir hocayla define üzerine konuşmuştum bana dediği define konusunda cinni varlıkların yalan söylediği hatta kendisi bu varlıklara sorarak birçok yerde çalışma yapmış elindeki parayıda öyle bitirmiş. Bu sebepten dolayı hocalara fazla güvenmeyin derim @AmoRe

ÖMER HATTAB

Editör
Yakın bir zamanda bende böyle bir hocayla define üzerine konuşmuştum bana dediği define konusunda cinni varlıkların yalan söylediği hatta kendisi bu varlıklara sorarak birçok yerde çalışma yapmış elindeki parayıda öyle bitirmiş. Bu sebepten dolayı hocalara fazla güvenmeyin derim @AmoRe
cinci hocalarla fetullah hocaya
demek istedin herhalde:).

AmoRe

Aktif Üye
azzem söylediklerini bende çok duydum ama burda sadece hoca yok 2 hoca artı alan tarama artı 4 lü çubuklar artı birtakım başka emareler koyanın verdiği bilgi var yani bu mal var ama ya yer tam yer değil civarı yada yerde doğru ama açılmayan kısımda yada başka şeyler oluyor.bir gpr kiralayıp izmirden gitmeyi düşünüyorum şuan bulabilirsem.

Acemikurt10

Member
Şu hocalara çok bel bağlayan var kelin merhemi olsa kendi başına sürer hadi çok biliyorlar bu işi yapar köşeyi dönerler rahmetli o malı oraya koyduğunda 40 sene öncesini düşün rahmetli 80 yaşında ölmüş yani bu adam 40 yaşında diyelim adam saklantıyı düz araziye koyarmı bi ağaç yanı yada bir taş koyar yeri belli olsun diye yani muhakkak bi işaret vardır selametle

Kristof34

DogacıyıZ
Sevgili AmoRe bak iddia ediyorum hicbir hoca nokta atısı yapamaz yaparım diyenin alnını karıslarım. Ha yaparım diye iddia eden varsa hodri meydan yeri söylerim gelir bura der oda basimızda durur onu aleme rezil ederim. Bir kere nokta söyleyen hocanın seninle isi olmaz gelir noktayı bulur burda birsey yok der 2 gün sonra gelir kendi acar. Hocalar ilmi yüksek hocalarsa istihareye yatıp niyetini yapar bu yerde birsey varmı varsa bizim icin hayırlımı diye bakar gerisi makina alet edevat isi. Simdi senin atladıgın bir nokta var. Bu sahsın kimi kimsesi yokmu? Colugu cocugu yokmu? Annene bunu söyledi baktı senden ses yok ölmeden önce mutlaka ogluna torununa malzemenin yerini söylemistir kendisi ile birlikte mezara götürmemistir. Yani muhtemel sen gec kaldın atı alan üsküdarı gecti :( birde akıl vermek gibi algılama sakın ancak alan tarama vs hep bos is.

AmoRe

Aktif Üye
Kristof34 bunlar çok detay oğlu tasvip edilmeyen bir evlilik yapmış onunla görüşmemiş kızın psikolojik rahatsızlıkları var görüşmyorlar hanımı yatalak hastaydı ondan da evel rahmetli oldu.Daha evelki bir tır dolusu eser işinde yunanistandan gelmişler takibe almışlar bunu falan o yüzden o haliyle piyasaya mal sürecek hali yoktu artı o paraya da ihtiyacı yoktu malı mülkü vardı.Dolayısıyla o emanetten ben eminim.2 hocamdan doğru duyum almış olsaydım şimdi emanet elimdeydi zaten.Üstad alan tarama falan boş iş belki ama yanımdaki abim 40 yıldır bu işlerle uğraşan 65 yaşında bir adam sadece alan tarama değil 2 kişinin kullanabildiği bakır çubuklarda bölgede hareketli vs.Ha desek yer o yer değil değilse bile 2-3 tarla var sağda solda toplamda 10 dönümlük alan yoktur orda bir yerde ama benim içimden geçen yer doğru bizim lakin ya açtığım yerin üzeri ya da solu bir kuvvetli makinayla orada tespit yapmak lazım.Birde bahsettiğin gibi ilim sahibi bir hoca lazım.Öyle bir hocayı oraya indirmek çok zor ve haliyle inse bile ben allah yolunda bunu yapıyorum sen ne uygun görürsen demiyorlar en az 40% istiyorlar.Düşün emanet en az on milyon dolar 1 milyon alırız bizim işimizi fazlasıyla görür duamızı eder gideriz demiyorlar.Büyük malın yüzde onu da büyük malum.Bilemiyorum birşeyler olacak ama nasıl olacak bilmiyorum.ordan 2 kez elim boş döndüm ama ne hikmetse ümidim de kesilmiyor bir türlü.

Kristof34

DogacıyıZ
Kardesim bu is ekip isi sadece hoca ile olmaz. Ekip gelir hoca gelir cihaz gelir is 1 saatte biter

Stigmata

Yeni Üye
Kristof34 bunlar çok detay oğlu tasvip edilmeyen bir evlilik yapmış onunla görüşmemiş kızın psikolojik rahatsızlıkları var görüşmyorlar hanımı yatalak hastaydı ondan da evel rahmetli oldu.Daha evelki bir tır dolusu eser işinde yunanistandan gelmişler takibe almışlar bunu falan o yüzden o haliyle piyasaya mal sürecek hali yoktu artı o paraya da ihtiyacı yoktu malı mülkü vardı.Dolayısıyla o emanetten ben eminim.2 hocamdan doğru duyum almış olsaydım şimdi emanet elimdeydi zaten.Üstad alan tarama falan boş iş belki ama yanımdaki abim 40 yıldır bu işlerle uğraşan 65 yaşında bir adam sadece alan tarama değil 2 kişinin kullanabildiği bakır çubuklarda bölgede hareketli vs.Ha desek yer o yer değil değilse bile 2-3 tarla var sağda solda toplamda 10 dönümlük alan yoktur orda bir yerde ama benim içimden geçen yer doğru bizim lakin ya açtığım yerin üzeri ya da solu bir kuvvetli makinayla orada tespit yapmak lazım.Birde bahsettiğin gibi ilim sahibi bir hoca lazım.Öyle bir hocayı oraya indirmek çok zor ve haliyle inse bile ben allah yolunda bunu yapıyorum sen ne uygun görürsen demiyorlar en az 40% istiyorlar.Düşün emanet en az on milyon dolar 1 milyon alırız bizim işimizi fazlasıyla görür duamızı eder gideriz demiyorlar.Büyük malın yüzde onu da büyük malum.Bilemiyorum birşeyler olacak ama nasıl olacak bilmiyorum.ordan 2 kez elim boş döndüm ama ne hikmetse ümidim de kesilmiyor bir türlü.
10 milyon dolarin 9 milyonunu bulana ver 1 milyon dolar sana yeter heralde havadan 1melyon dolar yani 3melyon tl geliyor yetmemi :)

AmoRe

Aktif Üye
yuans bu konuyu baştan bir okurmusun?Ne diyorsun bu konuda üstad.bu arada özel mesaj kutunda dolu..

Acemikurt10

Member
Benim size nacizane fikrim termosa çayınızı doldurun gösterilen yere doğru oturun çayınızı elinize alın ve düşünün bu adâmne şekilde saklamıştır nasıl koymuştur ne işaret bırakmıştır alması kolay olsun diye nereye koymuştur düßünün rast gele