İlk Cihaz Deneyimi oneri

pusula17

Engellendi
Cihaz almayı dusunuyorum ustalarim sizin fikirlrrinizi almak istedim ufak capli bir arastirma sonucu pimax 3 gold finder ve jesonar aradinda kaldim sizce rezistive cihaz yeterli olurmu boşluk icin yoksa almaya gerek yokmu ?

adem44

Bilgili Üye
Android telin varsa manyetik sense runden anlık ısinı gore bılırsınız 5 metreden yapıları ceker iş kullanmasını bılmekte ben sana nasıl kullanıldıgını acıklım akrep mtl programı var mtl programını acıyoruz tel kalıbre ayarı yapılıyor dogada demır kaya olmıyan yerlerde yuruyoruz dogaya aykırı bır sey oldugunda ornek mezar kup gıbı yasam alanı oldugunda mtl programın uzerında sayı sal deger var bu sayısal degere bakarak cok ufak sayısal artıs gozlemlenıyor degerlendırme bu sekılde yapılıyor ısık yanan yerı dıkkate almayın eger ısık yanıyorsa hedef yakında demek bır sey varsa sayısal degerde cok ufak artıs oluyor ıs gormek ıcın cok guzel program tavsıye ederım istersenız maılınıze programı atabilirım .

adem44

Bilgili Üye
Manyetık flc 100 sensorler var bunlar cok daha derın ama karıstırıyorlar tel sensoru daha ıyi ıs gorme bakımından daha ıyı flc 100 sensorler donuslerden fazla etkılenıyor yorum yapmak zor pıyasada satılanlar bu sensorlerı kullanıyor kayayı metal dıye yansıtır habıre hayal pesıne kosturur.

Kocadağ

Member
Android telin varsa manyetik sense runden anlık ısinı gore bılırsınız 5 metreden yapıları ceker iş kullanmasını bılmekte ben sana nasıl kullanıldıgını acıklım akrep mtl programı var mtl programını acıyoruz tel kalıbre ayarı yapılıyor dogada demır kaya olmıyan yerlerde yuruyoruz dogaya aykırı bır sey oldugunda ornek mezar kup gıbı yasam alanı oldugunda mtl programın uzerında sayı sal deger var bu sayısal degere bakarak cok ufak sayısal artıs gozlemlenıyor degerlendırme bu sekılde yapılıyor ısık yanan yerı dıkkate almayın eger ısık yanıyorsa hedef yakında demek bır sey varsa sayısal degerde cok ufak artıs oluyor ıs gormek ıcın cok guzel program tavsıye ederım istersenız maılınıze programı atabilirım .
adem44 bilgi için teşekkürler

Son düzenleme:

akyol

Bilgili Üye
bence makine işini hiç düşünmeyin bile çubuk kullanmayı biliyorsanız çubuklarla devam edin bilmiyorsanızda öğrenmeye başlayın en iyi makinayı bile alan kişiler belirli bir süre sonra satmaya çalışıyorlar bu kadar iyiyse neden satıyor alan insanlar?