İnanması güç sol el işareti ve alınmış yeri

Şirvan

Operatör
Oksir var sa metalde vardır derin degildir kolunun gireceği derinliktedir. Buna benzer oksitli bir taş gördüm üstude dizili taşlar vardi söktüm taşi ordan metaller vardi

Suboxone

Aktif Üye
Valla boşluk ölçümü yap sanki mezar kapatması gibi duruyor

Caylak67

Aktif Üye
Usta ellerine sağlık daha iyi anlatılamazdı

Gemo

Member
Bu el işareti, bir el at ta kayayı kaldıralım demiş gibi. Senin mal alınmış dediğin boşluklar yılan veya kirpi yuvasına benziyor, arazide çok olur o tip deliklerden.

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kardesim el isaretinin oldugu alanda yada en yakin tepelik alanda namli mezar varmi, elin oldugu yamac bolgesindede mezarlar olmali. Ayrica elin sol tarafinda ayni kayada kaynak yapilmissa orayida kontrol et. Selametle INSALLAH c.c

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Bu el işareti, bir el at ta kayayı kaldıralım demiş gibi. Senin mal alınmış dediğin boşluklar yılan veya kirpi yuvasına benziyor, arazide çok olur o tip deliklerden.
Kardeşim benim alınmış dediğim yer kayanın altı değil kayanın üstünde oyularak yapılmış.içi yağmur suyu dolmuş su bile dışarı çıkmıyor. Ayrıca altınıda aramışlar. Sağlıcakla

Gri

Aktif Üye
Bence tamamen Dogal lapya oluşumlardır selametle

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Kardesim el isaretinin oldugu alanda yada en yakin tepelik alanda namli mezar varmi, elin oldugu yamac bolgesindede mezarlar olmali. Ayrica elin sol tarafinda ayni kayada kaynak yapilmissa orayida kontrol et. Selametle INSALLAH c.c
Mirkut kardeşim yorumun için çok sağol.işaretten anladığım kadarıyla osmanlının son dönemlerinde buralardan giden azınlık tek bir şahıs tarafından acele yapılan ve saklama yapılan işaret diye tahmin ediyorum .sıfır işcilik fakat saklama dört dörtlük.benim şahsi görüşüm burayı bulanın ya kendisi ya torunları .çünkü yapılan işarete göre bulunması zor bir yer. Biliyorumki turist adı altında çok kişi gelip saklı şeyleri alıp gitmişlerdir.paylaşmanın sebebi bir arkadaşımıza yardımcı olmak içindir. Saygılar sevgiler

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Mirkut kardeşim yorumun için çok sağol.işaretten anladığım kadarıyla osmanlının son dönemlerinde buralardan giden azınlık tek bir şahıs tarafından acele yapılan ve saklama yapılan işaret diye tahmin ediyorum .sıfır işcilik fakat saklama dört dörtlük.benim şahsi görüşüm burayı bulanın ya kendisi ya torunları .çünkü yapılan işarete göre bulunması zor bir yer. Biliyorumki turist adı altında çok kişi gelip saklı şeyleri alıp gitmişlerdir.paylaşmanın sebebi bir arkadaşımıza yardımcı olmak içindir. Saygılar sevgiler
Katkinizdan ve dusuncenizden dolari tesekkur ederim sevgili ustam, ALLAH u teala ecrinizi arttirsin. Cok guzel gorseller olmus. Selametle saglicakla INSALLAH u teala.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Son zamanlarda gordugum en guzel konu sunumlarindan birisi. Eline sagluk kardasim.

1 adet resim yukleyen, resum cimrisi kardaslarimizin kulaklari cinlasin.:)))

Konu acan, aciklamalariyla boyle bir kompozisyon sunabilirse, dogru cozume biiznillah kavusur.