İnsan suretinde görülen cin

Jookerturk

Bilgili Üye
Uzatmaya gerek yoktur bence. Var veya yoktur. Dinimiz ve inancımız doğrultusunda cenabet gezmek iyi değildir. Bu şekilde gezen insanlara cinlerin daha fazla musallat olacağını okumuştum. İnancı olmayan istediği gibi gezsin o beni alakadar etmez. İnanan arkadaşlara naçizane bir tavsiyede bulundum sadece.

Bu güne kadar daha olanına denk gelmedim.

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Olma ihtimali var ama bu anlatilan sekilde olmaz.sadece musallat olunan kisiye gorunme olayidir bu..onlarda enerjisel varliklar oldugunda bu sekilde gorunmeleri cok uzun surmez daha cok anlatilacak seyler var bu konularda ama detaya girip fazla kurcalayip bu islere heves vermis arkadaslari yanlis yonlendirmeyelim lutfen

DeeJaY

Yeni Üye
Maşallah kafalar yine pırıl pırıl. :D

DeeJaY

Yeni Üye
Bana musallat olmuşlardı ama insan sureti ile sadece rüyamda görüyordum. Gerçek yaşamda hayvan sureti ile görüyordum. Ama bu durumun büyük evresini yaşayan birisi insan suretinde görebilir veya gözükebilirler. Tabi musallat olan cinin ırkı çok önemli...

DeeJaY

Yeni Üye
Bana musallat olmuşlardı ama insan sureti ile sadece rüyamda görüyordum. Gerçek yaşamda hayvan sureti ile görüyordum. Ama bu durumun büyük evresini yaşayan birisi insan suretinde görebilir veya gözükebilirler. Tabi musallat olan cinin ırkı çok önemli...

zephyrus

Member
Arkadaslar Allah askina yapmayin. Siz korktugunuz seylere etkilendiginiz seylere en kolay yol olan cin yaftasini yapistirip isin icinden siyriliyosunuz. Gördüğünüz rüyayı cin gördüm diye yorumluyorsunuz. Gördüğünüz hayvani cin diye nitelendiriyorsunuz. Madem insana zarar verebilecek kadar güçlü bu varlıklar, neden dünyayı ele geçirmiyorlar? Sonucta sen onlara zarar veremiyorsun ama onlar kafalarına estiği gibi seni korkutuyor, öyle mi? Allah iyiliğinizi versin. Cin definecileri kismetlerinden uzak tutmak icin altin maddesine yapıştırılmış bir hikayedir. Unutmayın kendi inanciniza gore insan yaratılanların en üstünü dür. Kendi inancinizla celismeyin. Kendi zihninize zarar vermekten vazgecin. Saygilarimla

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
İnsanlar çin olmuşlar cine ne gerek .
Mümkün değil kardeşim gerçek olsaydı cinin geçtiği yerde rüzgarı yani yel kime dokunsa o kişi en az üç ay felçli kalır bilgin olsu .