İnsan yüzü

omerolmaz

Bilgili Üye
Bu kayanın bir ton olacağını hiç sanmıyorum.Çevresindeki bitki yaprakları ve diğer küçük taşları referans aldığımızda yeri rahatlıkla değişebilecek bir kaya.Üzerindeki izler oldukça eski.Ve asla bir insan yüzü değil.
değerli Ustam Kaya yapısı çakıl tarzı yani boyuna göre ağırlığı çok fazla hatta bu şekilde nasıl büründürülmüş akıl sır erdiremedim çık sert ve ağır bir Kaya değişik bir şey bölgede bu tarzda çok Kaya mevcut dere yakınında ama renk olarak çok çok farklı diğerlerinden saygılarımla

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
S.a değerli kardeşim dikkat et bu uyuyor bunu sel ve afetlerden dolayı başka yerde gelmemişse olduğu yerde mezar var.
Saygılar ve sevgiler hayatt en değerli hazine sevgidir.

timur964

konularim
tasfirle ima yakın şeyler burd seçilen taş ve tasfir tasfirin imastaş rengi detayı donukluk yani ihtimal mezar ?nerde detaylandır fotolsrı:apologetic:

mamostedijvar

MAMOSTE
Moderatör
formun hayırlı olsun ilk resimde boşluk ve değerli tespiti yapmakta faydavar.
insan yüzü dediğin resimde ise sol gözün yumulu, sol tarafında araştırma yap kayanın yerinde sabit mi yoksa buraya sürüklenerek mi gelmiş ondan da tam emin olmak için etrafını aç ve büyük lüğüne bak . detaylar ortaya çıktıkça ustalarda daha net yorumlar yapacaktır. selametle.

omerolmaz

Bilgili Üye
dardanos Ustam dediklerinizi kesinlikle dikkate alacağım mavikorku Ustam ilk resim geldiğinde bende öyle düşündüm taki görene kadar öyle değil taşınması paletli hariç imkansız tecrübeniz olmuştur resimler görünüş olarak aldatıcı olabilir saygılarımla

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Bence insan yuzune degilde 2 ve 3 teki resimde gorunen alana yonelip inceleyip tespit yapmaya bakin

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Kanaatimce doğal yinede ustaların yorumlarını dikkate al lakin bisey çıkacağını düşünmüyorum
Tabi şansına aynı bölgede
Bunun üzerinde keşif yapayım derken başka işaretle karşılamasan

murattırosso

Hakimiyet ALLAH 'cc'dır.
Süper Moderatör
O kaya o kadar ağırsa içi cıva doludur. Cıvayı al başka şeyle uğraşma. Rastgele