İşaret mi açılmış kasa mi

Recepdistek

Member
Bir Çubukçu amcamız var ama daha gaz ve mineralden başka birşey bulmadı bize. inşallah bakalım bide buralara baktiracagiz

Storm

Editör
Bir Çubukçu amcamız var ama daha gaz ve mineralden başka birşey bulmadı bize. inşallah bakalım bide buralara baktiracagiz
Hakkını helal et ustam akşam akşam iyi güldürdün. Gelelim yorumlara alanın cidden çok güzel güzel medeniyetler yaşamış bu olduğun alanlarda boşluk bakıp değerli tespiti yapmanı tavsiye ederim. O arkadaşının arkasında eski yol tepeye dogru gidiyor sanırım orda da ayrı bi boşluk bakmanı ve kayaları incelemeni tavsiye ederim

Storm

Editör
Ekli dosyayı görüntüle 228542 Bir de burayı görecek şekilde ceker misin ? Orda bir çiçek ya da birşey var gibi şayet doğal oluşum değil çiçek tarzı birşeyse değerli bi öezar işareti olabilir

Recepdistek

Member
Ustalarım tüm mesajlarınızı özel olarak kaydetip not aldım cenabı hak müsade eder de yağmur ara verirse bu cumartesi inceleyecegim tekrar

poseidon2023

Uzman
atcam kendimi sandalyeden aşarı

amca bu zamana kadar cözemediyse zaten gerek yok aksi ben bilirim ben yaparım der kendi işini kendin gör ögren

odalar mezarler burda

Recepdistek

Member
atcam kendimi sandalyeden aşarı

amca bu zamana kadar cözemediyse zaten gerek yok aksi ben bilirim ben yaparım der kendi işini kendin gör ögren

odalar mezarler burda
Yok ustam burayı yeni bulduk başka yerlerde oyalandik 2 sene bakalım inşallah birde burasi hakkında çalışacağız ama konumu zor iki köyün tam ortası ve yola çok yakın biraz meydanlik bir yer