İşaret.

Tor

Member
Ben bir işaret göremedim. doğaya yenik düşmüş taşlar görüyorum.

Karabulut

Operatör
Ustam seni şüphelendiren nedir burda Sana bir tüyo verim hiç uğraşma büyük kayalarda balyozla boşluk testi yap kaya mezarı olabilecek kayalarda

mamostedijvar

MAMOSTE
Moderatör
doğal kardeşim. yinede merakını gidermek için değerli ve boşluk tespiti yap. selametle

akıltopağı

Operatör
Pagan larda mezar yönleri Hakkında bir örnek mevcutmu, kuzey, kuzey doğu yönlerin bir önceliği varmı, ölü mezar odasına dikey olarak indirilir mi, bununda bir örneği varmıdır..

akıltopağı

Operatör
Alanın üzerine gelince vari taş kuzey batıya düşer. Ustalarım taşı inceleyiniz ne gibi işaretler vurmuşlar, kayalık alanda küçük bir, iki santimlik üçgenler var üç dört tane gördüm acaba girişi kapatan kayada üçgen mi bulunacak,

Ekli dosyalar

Karabulut

Operatör
Alanı göremiyoruz Ustam necidir degildir belki bir fikir verebilirim Burada uğraşmaktansa düzlük alanda boşluk tespiti yapman daha iyi olur

bengeldim

Yeni Üye
diğer resimlerde kayda değer birşey göremedim fakat ben gördüğüm işaretleri kare içine aldım ama bişi çıkaramadım ucu açık kare var yuvarlak var fazla belli olmuyor artı işareti var yada x ustalar yardımcı olacaklardir . kolay gelsin

Ekli dosyalar