işaretlerden çok iyi anlayan

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
joey belki çok alıngan davranıyorum, bilemiyorum. maksadımı aştıysam özürde dilerim. konunuza müdahale etmeyeceğim.

Tastan

Editör
Hoşgeldiniz giriş biraz renkli olmuş kendi adıma söylüyorum samimiyetinizi koruyun ötesi iyi olacaktır çok kıymetli ustalarımızın oldugunu kısa sürede anlayacagınıza eminim bölgeniz saglam oldukcada zorlu biryer allah yardımcınız olsun bol şanslar...

joey

Member
@joey belki çok alıngan davranıyorum, bilemiyorum. maksadımı aştıysam özürde dilerim. konunuza müdahale etmeyeceğim.
estafurullah benden bilgili kişilere her konuda saygım sonsuzdur.dediğim gibi ukalalık hiç bir zaman yapmam..konuyu uzatmakta istemem.olaylara eğlence katarak çözmek her zaman prensibim olmuştur.hayat zaten yeterince stresli biraz okuyup gülüp birazda birşeyler öğrenmek ve çözmek güzel olur diye düşünüyorum.bilgiye her zaman açımdır.saygılar

timur964

konularim
3 gun olmuş hala foto yok 1 saat içinde yukle yoksa konuyu kpatıcam git başka sitelerde eylen@joey18:00 son unutur dalarsam ustalar bu konunun hakkı çöptür

OZY.YA

Moderatör
Moderatör
biraz foto eklenmiş ilk sayfada değil başka fotolar da gelecek sanırım.
balık var köpek balığı gibi maşallah dedikleriniz kadar varsa orası baya değerlidir çevreyi iyi analiz edip bakmak lazım balık sadece akarsuyu dereyi temsilen yapılmamş olabilir çeşmeyi de betimleyebilir etrafta gür çeşmeler yoksa o zaman dereye yönelmek en iyisi ama işi zordur tuzaklıdır ama içinden elde edilecekler emeği fazlasıyla karşılar el değmemiş bir yer dedin tavsiyem küçük lokmalarla uğraşman baktın olmuyor o zaman gözünü karart balık için

joey

Member
Çalıştığımdan dolayı giremedim kusura bakmayın.fotoları ekledim moderatör arkadas resim demiş ama ekledim.çok rahatsızlık verdiysem konuyu silebilirsiniz.burası benim nezhimde yabana atmayacağım bir yer.değerli bilgileri almak isterim.

Son düzenleme:

mucit

Süper Moderatör
Süper Moderatör
arazi güzel görünüyor fakat daha çok gün geçirmelisin burda gönderdiğin resimlerde çok ilgi çekici şurası var diyebileceğim bi yer yok bariz işaret ara yada vadinin üst tereklerinde mezar ara