İsaretlerin anlami?

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Anladım ustam duvar gibi bir şey bu yani. Ben de içi açılmamış bir yapı sandım. Bilgilendirdiğin için teşekkürler. Selametle

Asb

Engellendi
Oyle duruyor ustam kirip fokmeye meyilli deyilim zora kalmadikca onunde bir duz kaya vardi ayni renkte ustunde guzey yapilmis bir oyma onun altini kazdik yani bu isaretlerin onunu ama fazla ilerleyemedik saglam bir zemin var altinda katman seklinde biraz parlak bir kil .kolay gelsin

timur964

konularim
Asb çok güzel görünüyor sol ustteki şekil bence el buda yemin yani tuzak aman dikkat

Asb

Engellendi
timur964 ustam ilerleyemedim toprak yapisi farkli asa inemiyorum hilti flan laziim yerde ona mudait dyil nasil olcak bilmiyorum)))

deli firat

DOĞACI
Başka foto varmı biraz uzaktan mekanı görecek şeklde yahudi işi bu çok zor ve bul tuzak demek dedigim gibi biraz mekanı uzaktan görsek daha kolay olan yeri belki bulurduk beraber ustalarlan selametlen

Asb

Engellendi
timur964 ustan toprak olan yer cok guzel hafif tipragi var ama iki sekmenden olusuyor.20 cm kadar toprak .sonra 20 cm o sert malzeme .daha sonra 30 cm felan yumusak toprak daka sonra yine bu sert malzeme.yani oyleki kazmanin ucu 5 cm felan bile girmiyor buna.kolay gelsin.

Asb

Engellendi
Ha ayrica soldaki isaret tokmak bence. Sagdaki zaten belli ediyor kendusini.yanliz sagdakinin tam ortasinda kucuk bur L isareti va. Ve alttaki kutularda bis zaten

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
S.A. DEĞERLİ Asb
USTAM FİGÜRLERİ TEK TEK NET BİR ŞEKİLDE ÇEKİP GÖNDEREBİLİRMİSIN ÇOK ÖNEMLİ ÇÖNKİ İÇEDRE NEYLE KARŞI KARŞİYA GELECEĞİNİ BİLMİYORSUN ONUN İÇİN İÇERDE OLAN BİTENİ O KARELERDE GİZLİDİR İYİ ÇALIŞMALAR DİLİYORUM ELLAH CC YAR VE YARDIMCİN OLSUN DİLERİM MUHAFAK OLURSUN.

SAYGILAR VE SEVGİLER.

Asb

Engellendi
nik ustam guzel dileyn icin tesekkurler sadece ustteki kareler dolu yani ikitanesi alttaki kareler bos .suanda calismayi durdurdum pek calisilab8lir bolge deyil sebeplerinide yukarda yazmistim.detayli sekilde yukarda burayla ilgili yazdim .bu sutunun alt cercevesi yok alti kirik yani ama altina inilmemis okadri kesin onunde yine saglam bir blogu vardi tek oymali ama asagiya fazla inemedik 1.5 mt inebildik sert bir zemine denh geldik simdilik askida burasi makina sart.kolay gelsin .