Işaretlerin anlamini nedir ustalar

gezinti

Member
arkadaşın bahçesindeki şüphelendiği kayadaki işaretler kayayı kaldırmış ama aşağıya doğru ilerliyormuş kaya..arkadaş sadece kayayı çekmiş ben çevre ftolarınıda çekmesini istedim yolluyacak ben eklerim buraya gelince fotoları..bu işaretler neyin nesidir ne yapmak gerekir ..

gezinti

Member
ustaların yorumlarını bekliyorum.

KILIÇ

Yeni Üye
Resimlerin yarısından yukarısı gözükmüyor. Mümkün ise kayayı tahrip etmeden yosunları temizleyip sonrada ıslatarak resimleri veya haritayı net bir şekilde fotoğraflarsanız daha iyi olur...

gezinti

Member
Resimlerin yarısından yukarısı gözükmüyor. Mümkün ise kayayı tahrip etmeden yosunları temizleyip sonrada ıslatarak resimleri veya haritayı net bir şekilde fotoğraflarsanız daha iyi olur...
teş. ilgileneceeğim temizlenip yeni çevre fotolarıyla yüklenecek inş.haritamı işaretmi bunlar acaba usta.

KILIÇ

Yeni Üye
Bütün olarak değerlendirmek lazım. hepsini net olarak görmeden bir şey söylenemez.

gezinti

Member
Karmaşık çözmek zor olucak benim gördüklerim doğrumudur kesik başlı yılan var kafasından kesik dili dışrda kafasının altında ters v işareti yılanın devamı biraz aşağıda düz şekilde doğrumudur ustalarında yorumlarını bekliyorum. Baya bir işaretler daha var bulmaca gibi bişey çözüme ulaşılacakmı

Adam78

Aktif Üye
Bana steel gibi geldi, yazili kayanin altını iyice temizleyip kayanin altindaki islem gormus siyah kayayida ve cevresinide guzelce resmedip yukkeyiniz. Bu sayede daha saglikli yorumlar alabilirsiniz.

gezinti

Member
Başka yorum yokmu üstadlar

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
bu bir harita olsa gerek mübarek orada eski bir yaşantı bölgesi olmalı
biraz etraflıca resimle inşallah