İşinin ehli ustalar buyrun yorumlarınızı bekliyorum

Storm

Editör
Şimdi bi de yılan çıktı başımıza bunun ne yöne baktığını bulmak lazım. Eğer kopmaysa o yuvarlak taş desene yine tabana kuvvet. Benim anlamadığım bi yerde bu kadar işaretin olması pek normal değil. Ya da sağlam bi şifreleme var Mal bulanındır ustam. 3 lemenin olduğu yerde birde bu var. Tavuk gibi

Ekli dosyayı görüntüle 218805

Scurty

Member
Storm ustam selamunaleyküm hakkınızda hayırlısı olsun inşallah trakya bölgesindenmi bu görsel

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Bide bu mekanda geçmişte hangi medeniyet yaşamış küçük alanlarda ı barınmışlar yoksa günümüz antik kent hesabımı nasılmış oranın durumu bu çok önemli Storm ustam

Storm

Editör
Yaklaşık olarak 4-5 km uzağı nekropol alanı. Bi çok nekropol alanı var buraları öyle fazla bilen yok.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Yaklaşık olarak 4-5 km uzağı nekropol alanı. Bi çok nekropol alanı var buraları öyle fazla bilen yok.
Ozaman ciğerine kadar işle oranın hücrelerine nüfuz et ne çıkarırsan kardır. Tarayataraya git denizaltı sonarı hesabıı keyfine bak ustam bakirr yer bulmak çoook zordur ilki sen ol oranın sona nikah koyarsın,))))) Storm ustam

heredot

Yeni Üye
selamın aleyküm bende benzer bir yer tespit etmiştim lakin 60'lı senelerde çözülmüş. V işareti var ters U var ve bir de küçük bir çizgi var
istikameti veren. ben yön olarak benim çözmüş olduğum yere göre yön verdim belki yön değişik olabilir. hayırlısı olsun.

Ekli dosyayı görüntüle 218814

Storm

Editör
selamın aleyküm bende benzer bir yer tespit etmiştim lakin 60'lı senelerde çözülmüş. V işareti var ters U var ve bir de küçük bir çizgi var
istikameti veren. ben yön olarak benim çözmüş olduğum yere göre yön verdim belki yön değişik olabilir. hayırlısı olsun.

Ekli dosyayı görüntüle 218814
kırmızı ile yazdığını küçük kısımlar okunmuyor ustam. Çözdüğün bölge neresiydi belki denk gelmisizdir aynı işarete olur mu olur