Ispiyoncu Çobanlar

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Arkadaşlar dikkat edin! Arazide bir çoban gördünüzmü bilinki en geç 2 saat sonra jandarma yanınızda. Eskiden cep telefonu yoktu, Çoban denilince akla zararsız fukara gelirdi, bir yandanda Hz. Muhammet in mesleğini yapıyor diye sevilirdi.

Şimdiki Çobanlar ispiyoncu oldu çıktı, definecinin ne zararı varsa kendine, yada ne çıkararı varsa anlamadım gitti.

Paçayı zor yırttım, eve nasıl geldigimi bilmeden konuyu açtım. Dikkat edin ispiyoncu Cobanlara!

Şirvan

Operatör
Yarin bir uğrar çaylarıni içersin.artik. coban görürsem onlarla sohbet ediyorum ortam isıninca kendileri bulduklari işarete götüruyorlar.

fatih7979

Süper Moderatör
Süper Moderatör
çobanlar ıyıdır yanına gıdıp konusun fıkır alın gordugun işaret varmı bıldıgın bısey varmı dıye cunku onlar cok gezerler baktın tavızsız bırımı gazoz ıkram edın sonra işinize bakın

Güllübahçe

Aktif Üye
Hayvan hırsızları yüzünden onlar öyle oldu yoksa napcak adam dağda gezeni sen ben çoban olsak bizde aynı oluruz mal çalınma korkusu var işin içinde

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Hayvan hırsızları yüzünden onlar öyle oldu yoksa napcak adam dağda gezeni sen ben çoban olsak bizde aynı oluruz mal çalınma korkusu var işin içinde
hayvanlarını kim çalacak geçen insanlık ettim iki keçi 2 km geride kalmış dedim haaaaa diyor.. neyse iyilik yap onlar ispiyona devam

ÖMER HATTAB

Editör
ustalar ortalık karışık
çobanlrıda garipsememek gerek
hırlısı var hırsızı var
eşkiyası ,mekaplısı
şimdi birde kıravatlısı çıktı
dağ taş dolu adamlar ne yapsın
ankarada geçen, haberlerde izlmişinizdir
tarlada çoban kıravatlı tererüstlerin ikiyüz bin
dolarını bulup polise teslim etti
bu çobana ne diyecez şimdi?
bence en mantıklısı
@şirvan ustanın yöntemini uygulamak.

Son düzenleme:

saftilki

Moderatör
Moderatör
jammer nasıl yapılır diye bir video var izleyin, ama adamı dikkatli dinleyin,
2 kişi gideceksin biri yanında jammer taşıyacak kişi çobanı lafa tutsun hiç bir yeri arayamaz :zuhaha:

Ege33

Member
çobanlıktan değil insanın karakter ve huy yapısından kaynaklanıyor çobanın birtanesi böyle diye tr deki çobanları bir tutup ispiyoncu diyemeyiz artık o çobanın aklındaki düşünceleri neydi ozaman ALLAH bilir

Glik

Aktif Üye
Kendi arazimden ağaç kestim diye köylüm şikayet etmişti beni. Hadi köylü beni tanıyor i.neliğine şikayet ediyor sen yabancı isen adam haklı.