Jandarmanın gizli kameraları

Mushap

Editör
Üstteki siyah parça güneş paneli değilse sürekli pil değişmek gerekir.birde Wi-Fi cameralarda kayıt özelliği varmıydı yoksa anlık mı izliyorlardır.
Uzak tenha bi yerim vardı :( bu gün gittim jcb çalışıyor hiç ses etmedim kolay gelsin dedim camerayı görünce acaba beni mi gördüler gidip gelirken de oraya iş makinası soktular diye aklıma geldi pek bi tenha idi birkaç kez gidip gelince ilgi çekmiş tir belkide.

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Valla piknikmi yaparsınız ne yaparsınız bilmem ama
Artık ormana manita atıp bademcik kontrolü yapanlar düşünsün :200:

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Üstteki siyah parça güneş paneli değilse sürekli pil değişmek gerekir.birde Wi-Fi cameralarda kayıt özelliği varmıydı yoksa anlık mı izliyorlardır.
Uzak tenha bi yerim vardı :( bu gün gittim jcb çalışıyor hiç ses etmedim kolay gelsin dedim camerayı görünce acaba beni mi gördüler gidip gelirken de oraya iş makinası soktular diye aklıma geldi pek bi tenha idi birkaç kez gidip gelince ilgi çekmiş tir belkide.
Aman diyim dikkat valla çok büyük ilgi alaka var bize
Her ne yapacaksanız isaret ten yer tespitinden önce şimdi de
Gizli kamera tespiti yapma zorunluluğumuz olduğunu bilin istedim :(

Neonxy

Member
Bir sorum olacak .Drone larla anlık canlı görüntü mu alıyorlar gece görüşlü mu bu aletler? Drone üstümüzden gectikden sonra ne kadar vakit var bölgeyi terk etmeye?

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Aman diyim dikkat valla çok büyük ilgi alaka var bize
Her ne yapacaksanız isaret ten yer tespitinden önce şimdi de
Gizli kamera tespiti yapma zorunluluğumuz olduğunu bilin istedim :(

cenderme uzaktan izliyorduk deyince o zaman su döktüğümüde görmüşünüzdür dedim:) mahremiyet kalmamış yaws kahkaha de hade kalkın çadırları toplayın tepelere gidiyikkk :) zorunlu göççç ))