Jeosonar 3d almayi düşünüyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

shovmeks

Member
Fiyatı uygun olup gayet iyi iş yapan pulselerde vardır.
Tamam lorenz en iyisidir. Lakin o kadar param yok diyorsanız alternatif ler de bulunur.
Mesela stinger2 . Kullanımı zordur ama derin bir cihazdır . Ve en önemlisi pulsedir. O cihazı öğrenmeye çalışıp hem de kendinizi geliştirirsiniz pulse konusunda hemde işinizi görecektir. Çünkü pulse dedektör kullanmak vlf kullanmaya benzemez. Zordur ama aşılmayacak gibi değildir.
Ondan sonra mesela pulse star 2 pro alabilirsiniz onun derinliği de stinger kadar olmasada sonuçta derindir ve kullanımı biraz daha kolaydır.
Ha hem derinlik olarak beni üzmesin hem de kullanımı biraz daha kolay olsun derseniz uygun fiyatıyla bir delta pulse 3s plus işinizi gayet iyi görür.

En azından jeosonar mıdır nedir ondan kat be kat daha derin, minarelli yerlerde mesafe kaybına uğramayan, sürekli yanıltıcı sinyal vermeyen ve fiyatıyla daha uygun ve daha iyi bir cihaza sahip olursunuz.
Zaten dedektörden az buçuk anlayan kişi derin arama konusunda vlf ile bir pulse dedektörü kıyaslamaz bile.
Pulseler derin arama dedektörüdür. Ayrım konusunda vlf kadar başarılı değildir. Ama vlf lerden kat be kat derine iner.
Vlf ler ise yüzey arama dedektörüdür. Tek para aramalarında vb işinizi görür. Minarelli yerlerde oldukça mesafe kaybeder ( Siz hava testlerinde tek parayi 60-70 cm den gördüklerine aldanmayın toprakta o mesafenin yarısından almazlar.)
Vlf sistem çalışan makineleri derin arama diye satanlara kanmayın.
Bu böyledir...

Son düzenleme:

Turko

Uzman
Çok okuyan mı bilir ? Çok gezen mi ? Çok parası olan mı ? Aranızda çok parası olan ismi geçen cihazları alıp kullanan varsa ben onu dinleme taraftarıyım daha mantıklı geliyor bana.

shovmeks

Member
Turko Usta her ikiside bilir :)
Yanlız biri iş işten geçtikten sonra farkeder zeki davranan hiç bu çukura düşmez.
Şahsen sadece kullandığım cihazı öven biri değilimdir.
Bana gelecek olursak delta pulse 3s plus var bende derin aramada gayet memnunum.
Ama illaki o olcak demiyorum . Piyasada bulunan ve bilinen uygun fiyatlı iyi cihazları yazdım ben sadece karar vermek konu sahibine kalmış.
Herkes istediği cihazı kullanır tabikide sonuçta en iyi cihaz dilinden en iyi anladığın cihazdır.
Ama bazı doğrular vardır ki değişmez ben sistemlerin çalışma mantıklarını yazarken onu anlatmak istedim.

Saygılarımla

Turko

Uzman
Turko Usta her ikiside bilir :)
Yanlız biri iş işten geçtikten sonra farkeder zeki davranan hiç bu çukura düşmez.
Şahsen sadece kullandığım cihazı öven biri değilimdir.
Bana gelecek olursak delta pulse 3s plus var bende derin aramada gayet memnunum.
Ama illaki o olcak demiyorum . Piyasada bulunan ve bilinen uygun fiyatlı iyi cihazları yazdım ben sadece karar vermek konu sahibine kalmış.
Herkes istediği cihazı kullanır tabikide sonuçta en iyi cihaz dilinden en iyi anladığın cihazdır.
Ama bazı doğrular vardır ki değişmez ben sistemlerin çalışma mantıklarını yazarken onu anlatmak istedim.

Saygılarımla
Deltayi anlat usta , eldeki kuş daldaki kuştan iyidir. Konu sahibi belki delta alır.

shovmeks

Member
Usta alıp almaması ona kalmış şimdi ben kullandığım cihazı direk anlatmaya kalksam yanlış anlaşılabilir. Reklam yapıyor fln diye.
O yüzden direk marka marka cihaz anlatmak yerine hangi tür cihazın hangi amaca yönelik olduğunu anlatmak her zaman için başlangıçta en iyisidir.
Ha bana gelirse ben cihazımdan memnunun derinlik açısından . Zaten pulse cihazlardan fazla bir ayrım bekleyen birisi değilimdir. Ayrım hangi cihaz olursa olsun sadece yüzeyde doğruluk payı vardır . Derinden ayrım olmaz olsada bir yere kadardır ve doğruluğu çok azdır.
Hangi cihazı alacağımıza karar verirken önce cihaz mantığına hakim olmalıyız.
Ondan sonrası kullananlardan gelen yorumlar.
Ama tamamen bir kullanıcın yorumlarınada bakılmamalı sonuçta benim beklentimi karşılayan cihaz senin beklentini karşılayamayabilir. O yüzden önce sistem diyoruz :)

Sonrası ya Nasip...

yalova1971

Yeni Üye
cihaz konusunda yapılan yorumlar bence gereksiz .cihaz alacaksan firma sana cihazını test edecek gözünün önunde .zaten test sahası olmayan firmadan cihaz almayın .sonuçta onlar satıcı siz parayı veren tüketicisiniz. siz cihaz almassanız onlar satamaz ve kaybolur giderler.yanı size muhtaç onlar.akıllı olalım .yapsın hepsi test sahalarını görelim bizi ikna etsinler bizde alalım .yok oyleymiş yok böyleşmiş.kimse kimsenin kafasını karıştırmasın.

Dreams

Yeni Üye
Hangi ürün iyidir

Satıcıyamı güvenelim

yoksa kullanıcılaramı

İş satışa kalsın mağzada'da satar arazide'de .

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Hangi ürün iyidir

Satıcıyamı güvenelim

yoksa kullanıcılaramı

İş satışa kalsın mağzada'da satar arazide'de .
Cihaz alırken sen kendine güeneceksin başkasına değil. Çünkü artık kullanıcı sensin ve o cihazla arkadaş kuracak olanda sensin. Fakat firmanın ve kullanıcının dediklerini öneri olarak alacaksın ki kendini geliştirebilesin. Yoksa her dıt değine eşersen hem sen bıkarsın hemde senle beraber emek erenleri bıktırarak sana olan güvenleri bitirirsin. O yüzden herşeyi çok iyi düşünüp kararını ona göre vermelisin.

Dreams

Yeni Üye
Fikrim Kullanıcadan yana satıcı değil .

Araştırmadan olmaz satıcın fikri önemli değil

Kullanıcı fikrini almak gerek satıcı takla atar durur .

Hostia

Moderatör
Moderatör
emmim dayım derken konu gelceğe yere gelmiş ben bişey demedim sözümü geri alıyom :)

Turko

Uzman
Yok kardeş konuşuyoruz işte :D
Herkes istediğini söyler sonuçta forum bunun için var demi. :)
Yok kardeş herkes istediğini söyleyemez , marka soruldu boşver dedin , Daha iyisi var dedin , marka vermeyeyim reklam olur dedin , 3-4 tane marka verdin , Bu markaları alan varsa kullanımı anlatsın dedim anlatmadın, Ne kullanıyorsan anlat dedim onuda anlatmıyor sun , Sen sistemi anlatıyorsun biri konuya zıpladı bu aralar herkes kanguru zaten ona Eyvallah çekiyorsun senden öğrendik falan , Ben hala cevabı alamadım konu sahibinin sorduğu cihaz nasıl alıp kullanan var mı 6500 para istiyorlar parası iyimi iş yapar mı ? Sen aldın mı bu cihaz dan var mı elinde kullandın mı ? Sendeki cihaz nasıl ? Mesela bende emfad , okm , conrad , whites , ug 2000 bir tanede toplama cihaz var ama jeo 3d yok bilmediğim almadığım ve kullanmadığım için yorum yapamıyorum dadaş â yönlendirdim onda var kullanıyor kendisi ne olduğunu anlattı , konu sahibi nerde bu arada ? Muhtemel doğru dürüst iki cevap iki mod arkadaştan geldiği için istediği cevabı aldı ve işine bakıyor , ikiside kullandığı için net konuşuyor , vlf yazarken araya noktalar atmıyor . İstanbul ağzı dedektor satıcısı gibi bir dünya yazı yazdın jeo 3d nasıl kullanılır is yapar mı yazamadın . En başında almadım kullanmadım bilmiyorum deseydin ugrastirmasaydin milleti süper olacakmış. Yok illaki anlatacağım diyorsan sistem diye bir başlık at yaz anlat okuyalım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...