Kafa şeklinde kaya yardımcı olur musunuz

karo

Yeni Üye
malibu_18 ustam yoneticiye nasil ulasiliyor bilmiyorum dediğiniz doğru hata yapmisim orada. Nasil ulasmam gerektigini izah ederseniz yazayım onlara. Suyun altı bile kesme taslar var zaten orjinal degil bu dere zamaninda bu yonde akmasini saglamislar. O kadar cok isaret var ki ben elimdeki fotolar bunlar oldugu icin sadece kafayi ve yuvarlak oymalardan bahsettim

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
malibu_18 ustam yoneticiye nasil ulasiliyor bilmiyorum dediğiniz doğru hata yapmisim orada. Nasil ulasmam gerektigini izah ederseniz yazayım onlara. Suyun altı bile kesme taslar var zaten orjinal degil bu dere zamaninda bu yonde akmasini saglamislar. O kadar cok isaret var ki ben elimdeki fotolar bunlar oldugu icin sadece kafayi ve yuvarlak oymalardan bahsettim
Karadeniz bolgesi olarak degistirdim konunuzu. Elinizde varsa kafanin arka tarafini ve gozun 45 derecelik aciyla baktigi yonunun resimleri varmi kardesim. Iki goz varsa biri buyuk digeri kucukmu. Selametle

may77

Moderatör
Moderatör
dikkatimi çekenler

dikkatimi çeken tüm detayların net olması. okadar detayda burun yapısı milliyetini bile verebilir çok farklı geldi bana. ayrıca gülümsemesi hani derler ya gömen gibi düşün diye. genç yaşta ölmüş birisi.baktığı yön ve eğer fluluktan değilse arkasında el sallayan bir çocuk silüeti. kolay gelsin ustalar yardımcı olur ama neden resimler az biz bir çiziğe 10 resim ekliyoruz :)

murattırosso

Hakimiyet ALLAH 'cc'dır.
Süper Moderatör
Usdam baktığı yönüde ekle buraya bi daha baksın usdalarım

karo

Yeni Üye
Teşekkür ederim. Fotolar var video da var, yeni foto yükleyeceğim. Hatırladığım kadarıyla iki gözde aynı büyüklükteydi.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Bu iş böyle.
Gel de nasip deme.
Bilen bulamaz,
Bulan bilemez..
Taksimat böyle.

Kardaşım,
Yer çok güzel de
senin bilgi ve tecrübe güzel değil, yani yetersiz...
Akrabandan bu işle uğraşan varsa ilk önce ekip olunuz, ekip kurunuz.
Buralara yalnız gidilmez.
Buralarda yalnız iş yapılmaz.

Önce ekibi oluştur.
Sonra gidip keşif yapın.
Güzelce resimleyin 4 bir tarafı..
Gerisi kolay inşallah.

Ekip kurana kadar beklemeni tavsiye ederim.
Buradaki işiçilikler çok ağırdır, emek ve sabır ve finansman ister.

Kolay Gelsin.

karo

Yeni Üye
Bu iş böyle.
Gel de nasip deme.
Bilen bulamaz,
Bulan bilemez..
Taksimat böyle.

Kardaşım,
Yer çok güzel de
senin bilgi ve tecrübe güzel değil, yani yetersiz...
Akrabandan bu işle uğraşan varsa ilk önce ekip olunuz, ekip kurunuz.
Buralara yalnız gidilmez.
Buralarda yalnız iş yapılmaz.

Önce ekibi oluştur.
Sonra gidip keşif yapın.
Güzelce resimleyin 4 bir tarafı..
Gerisi kolay inşallah.

Ekip kurana kadar beklemeni tavsiye ederim.
Buradaki işiçilikler çok ağırdır, emek ve sabır ve finansman ister.

Kolay Gelsin.
Video var iki kere gittik. Evet ekip,sabır ve finansman onemli o konuda problem yok. Eksik olan yonumuz tecrube. Birde bu aralar gidemezsek daha sonra o taraflar kalabalik oluyor, yani bu ay sonuna kadar gitmemiz gerekiyor. Ciddi anlamda tecrubeli ve bilgili birine ihtiyacimiz var.

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Resimler yetersiz. Bu resimlerle bu tür işçilikli ve önemli yerlerderden hiçbir sonuç çıkmaz .Arkadaşların bahsettiği yönlerin ve çevrenin çok detaylı resimlerini eklemelisiniz. Saygılar sevgiler

61alanındauzman

Yeni Üye
kurbanım kırmızıyln işaretlediğim yerin ebatı nedir resim incelenirken oranın acılmış büyük kasa gibin görünüyor birde ornın sağ tarafı kyanın altı acık bir yer gibin gözüküyor bu iki noktadan bilgi verEkli dosyayı görüntüle 189221

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Video var iki kere gittik. Evet ekip,sabır ve finansman onemli o konuda problem yok. Eksik olan yonumuz tecrube. Birde bu aralar gidemezsek daha sonra o taraflar kalabalik oluyor, yani bu ay sonuna kadar gitmemiz gerekiyor. Ciddi anlamda tecrubeli ve bilgili birine ihtiyacimiz var.
Memleketinizde, referansı sağlam, düzgün bir adam arayın.
Asla sanal alemde bilmediğiniz kişilerle ekip olmayın.
Malınız da, canınız da tehlikeye girmesin.
Kolay Gelsin.