Kafalar Karışık .

R00T

Profesyonel
Co Admin
Kanal istikametinden biraz sağa sola açıl .Aradıkların bu işaret olan ana kayaçlardadır.Dere yatında ve karşı blok alanda ise başka işler vardır o ayrı kısmı.
Hakikatte boşluk bakabilecekmisniz bilmem ama bakabilirseniz iş kolaya biner. Uzağa gitmemek lazım aranılanlar işaretlere yakındır.

erhanbahadır

Aktif Üye
Kanal istikametinden biraz sağa sola açıl .Aradıkların bu işaret olan ana kayaçlardadır.Dere yatında ve karşı blok alanda ise başka işler vardır o ayrı kısmı.
Hakikatte boşluk bakabilecekmisniz bilmem ama bakabilirseniz iş kolaya biner. Uzağa gitmemek lazım aranılanlar işaretlere yakındır.
teşekkürler üstad

erhanbahadır

Aktif Üye
peki üstadlar bu işaret size göre neyi anlatıyor yada şöyle sorayım adam ne anlatmak istemiş. bu işaretin sizce manası nedir @ROOT

R00T

Profesyonel
Co Admin
peki üstadlar bu işaret size göre neyi anlatıyor yada şöyle sorayım adam ne anlatmak istemiş. bu işaretin sizce manası nedir
Bu işaretin manası şudur Statülü mezarı temsil eder pagan dönemden Romaya kalma işarettir. Yapı şekli ya kaya blokta mahzendir yada düzde tekli bombeli bir çevirme mezar vaya ufak taş yığıntıdır.
Daireseldir . Doğum ve ölümü simgeler.

Son düzenleme:

erhanbahadır

Aktif Üye
Bu işaretin manası şudur Statülü mezarı temsil eder pagan dönemden Romaya kalma işarettir. Yapı şekli ya kaya blokta mahzendir yada düzde tekli bombeli bir çevirme mezar vaya ufak taş yığıntıdır.
İŞTE BU HOCAM TEŞEKKÜRLER YORUMLARIN BÖYLE OLMASI LAZIM DÜNYA KADAR İŞARET ATTIM BİRİ ORAYA BAK BİRİ BURAYA BAK DİYOR İŞARETİN DİLİNİ ANLATMAK LAZIM BAKTIĞINDA SANA NEYİ ANLATMAK İSTİYOR İŞARET NE MANAYA GELİYOR ONU ANLATMAK LAZIM TEŞEKKÜRLER BİRDE EN SONDA ATTIĞIM İŞARETE BAKARMISIN

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
İŞTE BU HOCAM TEŞEKKÜRLER YORUMLARIN BÖYLE OLMASI LAZIM DÜNYA KADAR İŞARET ATTIM BİRİ ORAYA BAK BİRİ BURAYA BAK DİYOR İŞARETİN DİLİNİ ANLATMAK LAZIM BAKTIĞINDA SANA NEYİ ANLATMAK İSTİYOR İŞARET NE MANAYA GELİYOR ONU ANLATMAK LAZIM TEŞEKKÜRLER BİRDE EN SONDA ATTIĞIM İŞARETE BAKARMISIN
@R00T kardaşımı severim oda beni sever..
Statüden bahsettik ok
Peki bu anlayış itibari ile macar olsun latin olsun bundan ne anladığınızı merak ettim kısaca bunun sizi nereye taşıyacağını merak ettim..bu sorunun cevabı aynı zamanda bekletinizi sunacak bana

erhanbahadır

Aktif Üye
Statüden bahsettik ok
Peki bu anlayış itibari ile macar olsun latin olsun bundan ne anladığınızı merak ettim kısaca bunun sizi nereye taşıyacağını merak ettim..bu sorunun cevabı aynı zamanda bekletinizi sunacak bana
üstad yorumların hepsine saygım var sizlerede ben şunu vurgulamak istiyorum. çevrede şu olmalı bu varmı o yokmu dan ziyade işaret tam olarak neyi anlatmak istiyor onu bilmemiz lazım ki ona göre de arge çalışması yapabilelim.

erhanbahadır

Aktif Üye
Statüden bahsettik ok
benim beklentim net daha açık daha net ve işaret dilinin ne anlatmaya çalıştığıdır. bir beklentimiz olmasa gerçeğe yönelik burda saatler boyunca yazmayız buda sanırım size açık bir cevap olmuştur

kaynak

üstad yorumların hepsine saygım var sizlerede ben şunu vurgulamak istiyorum. çevrede şu olmalı bu varmı o yokmu dan ziyade işaret tam olarak neyi anlatmak istiyor onu bilmemiz lazım ki ona göre de arge çalışması yapabilelim.
Ben anlık posizyonunu anlıyabiliyorum fakat süreç böyle işlemez devamla sende ilerleyemezsin.
Keza şüphe ettiğim bir görsel paylaştım akabinde sizin orada arge yapıp neticeyi paylaşmanız daha yerinde bir hareket olurdu ilaveten bir işareti baz alır yönleri ve ölçü birimlerini paylaştığınızda size misal güney tarafından şüphe ediyoruz denildiğinde sizde o işaretin güney tarafında yirmi adımda sinyal aldığınızı teyit etseniz, veya artı bir yönden şu metrelerden sinyal aldığınızı beyan etseniz yorum işi sizin adınıza daha sağlıklı işlicektir.
Hedef var dibinde hedef var 40 mt hedef var 50 mt bu duruma burdan nokta atmamız hayali olur neden ? cihaz bizde değil veya sahada olan biz değiliz kısaca saha hakkında gerekli bilgileri paylaşamanız daha verimli olur.
Aklınızdaki sorular an itibari ile cevap bulmanız size bir yarar getirmicektir.Buna emin olun.

kaynak

benim beklentim net daha açık daha net ve işaret dilinin ne anlatmaya çalıştığıdır. bir beklentimiz olmasa gerçeğe yönelik burda saatler boyunca yazmayız buda sanırım size açık bir cevap olmuştur
Bunca yazıldı peki netice ?
Sahada yapabilirliğiniz bizim önceliğimizdir çünkü bu sayede yorum yapabiliriz.
İşareti göster nokta atışı beklemeyiniz.
Lakin biz herkezin emeğine saygı duyar doğru adım atması hususunda yorum olarak yardımcı oluruz.