Kafalar Karışık .

erhanbahadır

Aktif Üye
Ben anlık posizyonunu anlıyabiliyorum fakat süreç böyle işlemez devamla sende ilerleyemezsin.
Keza şüphe ettiğin bir görsel paylaştım akabinde sizin orada arge yapıp neticeyi paylaşmanız daha yerinde bir hareket olurdu ilaveten bir işareti baz alır yönleri ve ölçü birimlerini paylaştığınızda size misal güney tarafından şüphe ediyoruz denildiğinde sizde o işaretin güney tarafında yirmi adımda sinyal aldığınızı teyit etseniz, veya artı bir yönden şu metrelerden sinyal aldığınızı beyan etseniz yorum işi sizin adınıza daha sağlıklı işlicektir.
Hedef var dibinde hedef var 40 mt hedef var 50 mt bu duruma burdan nokta atmamız hayali olur neden ? cihaz bizde değil veya sahada olan biz değiliz kısaca saha hakkında gerekli bilgileri paylaşamanız daha verimli olur.
Aklınızdaki sorular an itibari ile cevap bulmanız size bir yarar getirmicektir.Buna emin olun.
üstad haklısın ona birşey dediğim yok anlatmaya çalıştığım sadece şuydu işaret ne manaya geliyor onu öğrenmek istedim

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
üstad haklısın ona birşey dediğim yok anlatmaya çalıştığım sadece şuydu işaret ne manaya geliyor onu öğrenmek istedim
Bu evrenin içinde bir muhafaza simgeler.
Bir evin içinde bir çok oda ve nesnelerdir.
Bir evde kapı, pencere ve çatı vardır.
Adam bir evde olmak gibi, bu dünyanın içinde kilitli.
Ancak kendi dışındaki diğer dünyalar vardır.
Sözler kuyu, sarnıç.

Kaynak suyu başvurduğu bir dağ çıkar.
"Bu kaynaktan kastı ya aşağıdaki dere yada yakınlarda bir kaynağın varlığıdır."
Bu ferahlatıcı hayat veren gizli yerlerde gelen su, bu yolda bizlere devam edebilir.

İşaretlerin hakiki anlamları özetle budur.

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Ayrıca bölgede çatışmalar olmuş bir kaosdan bahsediyor sanırım bazıları bunun sonucunda hayatlarını kaybetmiş.

deli firat

DOĞACI
Cevap verme şekli hiç iyi değil öncelikle bunu belirteyim emek verip yorum yapan ustalar biraz saygıyı hak ediyor değilimi kardeşim yorumları beğenirsin veya beğenmesin işine geleni alırsın ama burda yorum yapan ustalara biraz saygı çünkü kimse bir karşılık beklemeden konulara yorum ve tavsiyelerde bulunuyor sizin yapacağınız işinize geleni veya aklınıza yatanı almak ve yorum ve tavsiyelerde bulunan ustalara teşekkür etmektir bunu düşünmenizi tavsiye ederim hakınızda hayırlısı olsun iyi formlar

erhanbahadır

Aktif Üye
Cevap verme şekli hiç iyi değil öncelikle bunu belirteyim emek verip yorum yapan ustalar biraz saygıyı hak ediyor değilimi kardeşim yorumları beğenirsin veya beğenmesin işine geleni alırsın ama burda yorum yapan ustalara biraz saygı çünkü kimse bir karşılık beklemeden konulara yorum ve tavsiyelerde bulunuyor sizin yapacağınız işinize geleni veya aklınıza yatanı almak ve yorum ve tavsiyelerde bulunan ustalara teşekkür etmektir bunu düşünmenizi tavsiye ederim hakınızda hayırlısı olsun iyi formlar
yazdıklarımı tam okumuyorsunuz sanırım benim kimseye saygısızlık yaptığım yok cımbızla almayın isterseniz yazılanları

deli firat

DOĞACI
yazdıklarımı tam okumuyorsunuz sanırım benim kimseye saygısızlık yaptığım yok cımbızla almayın isterseniz yazılanları
Kardeşim okuyorum ve okuduklarımı anlayacak kadarda kapasiteli olduğuma da eminim siz cevap ve hitap şeklinizi analiz edin ne demek istediğimi anlarsınız

erhanbahadır

Aktif Üye
Kardeşim okuyorum ve okuduklarımı anlayacak kadarda kapasiteli olduğuma da eminim siz cevap ve hitap şeklinizi analiz edin ne demek istediğimi anlarsınız
valla analize gerek yok üstad yazdıklarım ortada her cümlemin sonuna üstad koyan bir kişi saygısızlık yapmış olamaz

erhanbahadır

Aktif Üye
benim . kadar yapılan her yoruma ve yorumcuya saygım sonsuz elhamdülillah . derdimiz atılan öğelerin tam ve isabetli bir şekilde yorumlanmasına yön vermektir. konuya bir tane yorum yapmadınız. yorumlaştığımız üstadlar öz eleştirilerden rahatsızlık duymazken sizin bu şekilde ani atak yapanız şaşırtıcı ben bilmeyerek bir kusur işlediysem işlemiş olduğum arkadaşlardan özür dilerim. saygılar

deli firat

DOĞACI
İŞTE BU HOCAM TEŞEKKÜRLER YORUMLARIN BÖYLE OLMASI LAZIM DÜNYA KADAR İŞARET ATTIM BİRİ ORAYA BAK BİRİ BURAYA BAK DİYOR İŞARETİN DİLİNİ ANLATMAK LAZIM BAKTIĞINDA SANA NEYİ ANLATMAK İSTİYOR İŞARET NE MANAYA GELİYOR ONU ANLATMAK LAZIM TEŞEKKÜRLER BİRDE EN SONDA ATTIĞIM İŞARETE BAKARMISIN
Sizce bu sizin yaptığınız yoruma ithafen yazılsaydı ne düşünürdünüz tekrar ediyorum ben sizin iyiliğiniz için tavsiye amaclı uyarı yaptım

erhanbahadır

Aktif Üye
Sizce bu sizin yaptığınız yoruma ithafen yazılsaydı ne düşünürdünüz tekrar ediyorum ben sizin iyiliğiniz için tavsiye amaclı uyarı yaptım
erhanbahadır' Alıntı:
valla analize gerek yok üstad yazdıklarım ortada her cümlemin sonuna üstad koyan bir kişi saygısızlık yapmış olamaz
Kardeşim uzatmayalım tavsiyede bulundum gerisi size kalmış (demiştiniz sanırım hayırlı geceler diliyorum saygılar sunuyorum)