Kalp ayak v işaretleri

İnnovia

Aktif Üye
Burda mezar olma olasılıgı cok yüksek .
Kayalık alanı mezar taşı gibi düşünün , zeminde mezar önündeki düzlükte .Kaç metre derinlik vardır bilinmez .
IMG-20221215-WA0003.jpg

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Birden fazla mezar var sanırım ama net şurasıdır diyemem. Geniş açılı her yönün fotoğraflarını da eklersen daha sağlıklı yorumlar gelecektir.

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
1 nolu resim gerçek ayak işareti ise 40 adım önünde yığma veya hafif bir dolgu tepelik olmalı. Yada en kötü ihtimal ile Zemine saplama bir kaya olmalı. 2 nolu resimdeki işaretin sağına soluna dedektör tutun Kasa işaretidir. Bizzat som altın heykel alınanı biliyorum.... 3 nolu resim Tek açıdan mi resmi var ? Bu açıdan kaplumbağa yada kurbağa gibi görünüyor, ikisinin çözüm şekli de farklı. Farklı açılardan ne olduğuna kanaat getirmek gerek öncelikle.

kanije

Bilgili Üye
Mezarda olsa fakir mezar.
İsareti ozensiz olan gomuler kahir ekseriyetle ugrasmaya degmiyor.
Tecrubeyle sabit

NoYaN_06

Moderatör
Moderatör
işaretler aynı kaya üzerinde ise ben çok net göremedim...!!!
Manası yolun sonu genel ev anlamına gelir. yani ayak işareti yolu takip et kalp işareti ise gönlünü eğlendir anlamındadır hatta kadın figuru olanlar bile vardır
mezar değildir

R00T

Profesyonel
Co Admin
Telefondan giriş yapınca bir çok işlemi yapamıyorum. Fotoğraf indirip isaretlemedim. İşaretin biri çeşme ve su ile alakalı hemen yanı başında demek anlamı algılanabilir. Bir diğeri kaplumbağa figürü ile alakalı hesap ve dönem ölçüsü gerektirir. Çarık izi gibi olanı ise düzlük yapmış suya yakın bir mevkide düzde basit mezar bu fake çıkar ise biraz ilerisinde ki kaya toprak karışık bayıra yönelmek gerekebilir. Bu ayak izi düze yakın çatal yapan bir yerde midir? doğuya mi yönü dönüktür. Bakmak incelemek daha doğrudur.