Kanalı olan oyma

kabakburgiba

Operatör
umut kardeş gözüme burası takıldı.buraya dikkat et murç izi varmı.kanalsa güzell.bide etrafını uzak yakın fotola biraz yetersiz çekim.

Ekli dosyalar

kabakburgiba

Operatör
Ustam çubukla boşluk baktım dikdortgen şeklinde bir nokta çıkardım boşluk olarak...Sence uğraşmaya deyermi bişe cikarmi yoksa fakir mezarimi
fakir mezarı olduğunu zannetmiyorum.değerli testi yap.bi oda olarak düşün.bu oda illaki mezar olacak diye bir kaide yok.ne olur dersen. Erzak odasıda olur.malzeme saklama odasıda olur.olasılık bunlar.değerli testi yap.merdivenide un utma.

umut134679

Aktif Üye
fakir mezarı olduğunu zannetmiyorum.değerli testi yap.bi oda olarak düşün.bu oda illaki mezar olacak diye bir kaide yok.ne olur dersen. Erzak odasıda olur.malzeme saklama odasıda olur.olasılık bunlar.değerli testi yap.merdivenide un utma.
Ne merdiveni ustam..birde o fotoda belirttiğin yer kanal ustam aynen kanalı var

umut134679

Aktif Üye
umut kardeş gözüme burası takıldı.buraya dikkat et murç izi varmı.kanalsa güzell.bide etrafını uzak yakın fotola biraz yetersiz çekim.
Suyu oymaya doldurdugumda kanalın içinden yavaşça tasirdim kanalı takip etti kanalın saat 10 yönünde dikdörtgen şeklinde boşluk çıkardım çubukla

kabakburgiba

Operatör
Suyu oymaya doldurdugumda kanalın içinden yavaşça tasirdim kanalı takip etti kanalın saat 10 yönünde dikdörtgen şeklinde boşluk çıkardım çubukla
yıldız koyduğum yerede bi bak.yuvarlak olan yere bi bak.orasını biraz temizlebe kardeşim.merdiven dedim ya acele etme.unutma.merdiveeeen.çıkar karşına ama acele etme.

umut134679

Aktif Üye
kanalı takip et,çok acelecisin.
Usta yıldız koyduğun yerde herhangi bir şey yok sanırsam ha giriş varsa giriş üstten olsa benim boşluk bulduğum yer yıldızın soluna doğru kayada...Sence ustam bunun girişi kayanin üzerinden midir yoksa köklü Kaya'nın toprağa dikine inen yerlerden biyerden mıdır