Kanallı oymalar çözüm üretemiyoruz

Turko

Uzman
Mübarek bir şantiyesini yaptığım projeler Birde senin yer vallahi ezberledim :) noldu Nehir tarafı çıkmadı mı mezar .

Turko

Uzman
Kanal li kaya nin üzerinde ufak istavroz varmı bakmışmiydik sorduydum herhalde zamanın da . Varsa gösteri ver sana zahmet.

İndiana jones

Editör
Üstat kayanın tamamına baktımmı sanki iki çift kanat mevçut başı olmayan kanatları olan kuş gibi yırtıcı bir kuşun kanatlarıysa etrafta en yüksek kayıklık veya tepeye pakmanı öneririm yok kuğu kanadıysa kayanın baktığı menzile doğru bir baraj göl vb yerlere bakmanı öneririm rast gele

Merko

Member
aynen kaya 2 parcadan mevcut kapak gıbı ustune koyulmus sankı
kaldırıp baktık altında ana tek parça kaya mevcut acaba ortasında gızlı bır hedıye vs bsy var mı baktık
herhangı bsy yok

Merko

Member
Turko ıstavroz yok nehır veya dere tarafı tespıt yaptık cıhaz ıle bsy gozukmedı
tespıt yapılan derınlık 5 6 metre dogal olusum
acaba daha mı derınlerde bılemedık walla

Merko

Member
@Turko ıstavroz yok nehır veya dere tarafı tespıt yaptık cıhaz ıle bsy gozukmedı
tespıt yapılan derınlık 5 6 metre dogal olusum
acaba daha mı derınlerde bılemedık walla
en buyuk oymanın derınlık yalan atmım 8 10 cm vardı

İndiana jones

Editör
Ekli dosyayı görüntüle 170819üstat şu okla gösterdim tarafa doğrumu dere bence dere yanıltır göl gibi biyere bak suyun duruk oldu bi mevkiye göl varsada kurumuş bi göl suyu çekilmişte olabilir okla gösterdiğim yere doğru belirgin bi depelik kayalık varsa orayada bak goog eartan bak tabi bu söylediklerim sadece bir varsayım üstat kayanın etrafında bir şey yok dediğin için veya o kaya iki dağ arasınıda gösteriyo ola bilir selametle

Merko

Member
@İndiana jones
bahsettiğin yönde tepe mevcut orda parça parça buyuk kayalarda var orada detaylı bır araştırma yapmadım
etrafta gölet yok ama önceden varmı bılemıyorum
burasını çözene kdr bız heralde yaslanırız gıbı geliyor :) cok saol degerlı dusuncelerın ıcın

İndiana jones

Editör
@İndiana jones
bahsettiğin yönde tepe mevcut orda parça parça buyuk kayalarda var orada detaylı bır araştırma yapmadım
etrafta gölet yok ama önceden varmı bılemıyorum
burasını çözene kdr bız heralde yaslanırız gıbı geliyor :) cok saol degerlı dusuncelerın ıcın
Arayan bulur usta tabi varsa bir şeyler rahat ol daha geçsin sen 2 ay için muhaffık olursun inşallah tejjübe kokuyorsun o kadara bırakmassın sen 2 aya bulursun:227:

Merko

Member
bakalım hakkımızda hayırlısı ınsallah bos kaldıkça vakıt ayırıyorum ıste