Kapi işareti murç izi merdivenli kaya ve sumu çukuru yardimci olabilirseniz sevinirim

ragıp

Uzman
ustam,
aradığın, işte bu amcanın mezarı olmalı ...........
nerede olabilir dersen?
baktığı yerde olabilir? karşısında ne var bilmiyorum

Barakuda

Aktif Üye
Ekli dosyayı görüntüle 154507@hayaletneo usta..

kare içine aldığım yer bır kapak yada penceredir bence..eğer bu resmin işaretsiz olanına bakarsanız oyma gibi olduğunu farkedersiniz..değişik bir resimleme sistemi ele bakıp tespitte bulundum..umarım yardımım olur..ustalarım sizlerde incelerseniz çizgileri farkedebilirsiniz.. saygılar..

hayaletneo

Member
yorumlarınız için teşekkürler bu kayanın her tarafını inceledim kapak veya kapı izine rastlayamadım balyoz ile vurmadığım yer kalmadı boşluk sesi de yok bu işlerden iyi anlayan bir hocam üçken 27 murç darbesive kabartma bu üçünü kullanıp kapıyı bulabilirsin dedi...
Ekli dosyayı görüntüle 154507@hayaletneo usta..

kare içine aldığım yer bır kapak yada penceredir bence..eğer bu resmin işaretsiz olanına bakarsanız oyma gibi olduğunu farkedersiniz..değişik bir resimleme sistemi ele bakıp tespitte bulundum..umarım yardımım olur..ustalarım sizlerde incelerseniz çizgileri farkedebilirsiniz.. saygılar..

hayaletneo

Member
Ekli dosyayı görüntüle 154581bu fotoyu da görmenizi isterim.
bu kayalıkta bir tuhaflık var çok büyük ve üstünde de bir kaya konulmuş. 10 insan da gelse o kayayı üzerine bırakamaz. kabartma olan kayanın kuzeyinde yaklaşık 100 metre uzaklıkta üçken kabartma nın baktığı yönde. yorumlarınız bekliyorum şimdiden teşekkürler...

hayaletneo

Member