Kapi işareti murç izi merdivenli kaya ve sumu çukuru yardimci olabilirseniz sevinirim

hayaletneo

Member
arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.
büyük kayanın ön kısmında büyük üçkenin ortasında kapı işareti var 20 metre sol kısmında ise kurbağaya benzer kaya bulunuyor kayanın arka kısmında ise 27 adet murç izi bulunuyor kapıya sırtınızı verdiğimizde tam karşımızdaki kayaya mesafede 27 adım olarak saydım. bunun yanı sıra bu kayanın arka kısmında 50 metre ilerisinde ise merdivenli kaya bulunuyor diğer köşede ise murç izleri ile kareye benzer şekil yapılmış. merdiven ve murç izlerinin ortasında kalan kısımda ise yumruk girebilecek kadar bir sumu çukuru bulunuyor sumu çukuruna sağ tarafa doğru akıntı işareti yapılmış şimdiden teşekkür ederim yorumlarınızı bekliyorum...

Son düzenleme:

hayaletneo

Member
Yükledim yüklenmedi şimdide ayni fotoyu kaç kez yükleme yapti sinir oldum
yüklüyorum şuan

hayaletneo

Member
Oraya defalarca balyozla vurdum kapi değil eğer kapiysa bile toprak altindadir. Zamanim olmadiği için kazamadik

Şirvan

Operatör
timur964 ustanin işaretlediği yeri incele üçgen var orayı 50 cm eşele bakalım nasıl gidiyor üçgen . Merdivenli olan yerin fotosu varsa yükle. Merdiven nereye çıkıyor çıktığı kayanın üstunü ve üstünden son ilk basamak dahil toprak la bir olan fotosu merdivenin fotosu merdivenin bulundugu kayanin dört tarafınin resmi yönleri belirt