Kapi işareti murç izi merdivenli kaya ve sumu çukuru yardimci olabilirseniz sevinirim

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
burayı iyi incelemek lazım kaya altı şüphli yer

hayaletneo

Member
Ekli dosyayı görüntüle 131521
Ekli dosyayı görüntüle 131522
Ekli dosyayı görüntüle 131523
Resim
Hocam kayanın yaklaşık 60 metre işaretin olduğu kısmın karşısında büyük bir kayada bu işareti farkettim fakat kaya tuzaklı gibi duruyor iki büyük kayanın üzerine çok büyük bir kaya konmuş şekilde ağaçlar kapattığı için net görünmüyor fakar kaya çok büyük ve milli metrik konmuş 5 cm kaysa üsteki kaya ortaya düşer yorum yapabilecek bilgili bir arkadaş var mı yorum yapacak

Haydo

Yeni Üye
Öncelikle s.a usta bu işaretlerin anlamları cok yani para dayanık sanırsam o küçük kapı gibi biyer var oranın hem altından kazmaya başla karsına direk bir lahit cıkcıcak aynı seçilerek bendede var lahit bulduğunda kırma sakın bu işaretler yapılmacadır ama lahit üstü baya süslü olabilir bu kadar işaret lahit üstünde kralın resmi olacağına işaretir

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ben doğal diye diye adim doğala çikacak gayet doğaldir ama bana kizmayin gerçekten doğal görüyorum.

Saygilar ve sevgiler.

hayaletneo

Member
Öncelikle s.a usta bu işaretlerin anlamları cok yani para dayanık sanırsam o küçük kapı gibi biyer var oranın hem altından kazmaya başla karsına direk bir lahit cıkcıcak aynı seçilerek bendede var lahit bulduğunda kırma sakın bu işaretler yapılmacadır ama lahit üstü baya süslü olabilir bu kadar işaret lahit üstünde kralın resmi olacağına işaretir
Bekleyip görücez inşaallah bakalım benimle aynı düşüncelere sahipsin hocam eywallah