Kaplumbaga isareti yardim

Karaboğa

Member
Bu tosbalar çifleşiyor gibiler öyleyse iş bitiminde yumurta olacak bu yumurtalar nirda :-D baktıkları yerleri görmek lazım ustam

Kayada v isareti tespit ettik
Ters v gibi. Ok isaretide olabilir.ciftlesen kaplumbagalarin yakininda kanalli kaya mevcut alttaki iki resim.yakininda eski dere yatagida mevcut.

Karaboğa

Member
Ekli dosyayı görüntüle 178053
Bu su yılanına benziyor ustam. Bununda geniş açılı resmi lazım. Kanallı kaya seyyar gibi ama sen daha iyi bilirsin usta. Bilgili ustalar Baktıkları yeri ister arkasını ister o kanalın arkasını ister kanal bittiği yerde işaret var mı orayı görmek lazım arkasınıda kanal çıkacak şekilde çek der ve isterler.

Şanslı1

Yeni Üye
Bana göre doğal bir oluşum kardeşim etrafında buna benzer figürler çıkabilecek hayal gücünü genişletecek çok kayalık var..Umudunu kırmak istemem lakin kamlumbağa olduğuna inanıyorsan baktığı yönde belirgin kayalıklar varsa oraları incele ayrıca bu kayanın resmini daha geniş açıdan çekip baktığı yeride resimlersen ustalar yardımcı olacaktır..

kabakburgiba

Operatör
emin olmak için daha başka yardımcı işaretler olmalıydı.

Suboxone

Aktif Üye
Doğal yapıya çok uygun fakat doğal deyil bir unlu medyumdan yardim aliyorum işaretler için bu arada kendi görüşüm bu kesik olan kayanın karşısındaki dağın sağında kapatma var kesik kaya tam hizasından daga bakın hemen resmin sağında dağın kapatmasi kendini ele veriyor yer ve işaretler çok gusel asıl yeri veren işaretler çizik olan kaya tam hizasından daga bakın dağın sağında farklılıkları gorceksiniz

Son düzenleme:

Suboxone

Aktif Üye
2 kafalı kaplumbağa asıl hedef deyildir 2.isareti bul diyor kesik kaya bakınca gez ve göz gibi dağı gösteriyor hemen dağın sağında kapatma belli oluyor

Suboxone

Aktif Üye
5.attigin resimden çizik kayanın tam hizasından dağa bak dağa geldiğinde dağın sağına bak evet ne gördün dağa uymiycak insane eli deymiş farklı kare kesmeler evet orası dağın kapamasıdır rast gele orda dedektör çalışmaz en az 2ve 3 metre uğraştırır oda tam kapaktan acarsaniz#

Suboxone

Aktif Üye
Kesik kayanın yanındaki ağaç varya hemen ağaçin sarı daki kayadaki buyuk kare kapatma dağdaki ağaç kısmında nak dağın ağaçin sarı da pc den girmediğim için resimliyemiyorum açıklığını olmuştur inş 5 resimdeki ağaçin sağındaki kare kapatma dağdaki hedef orasi

Arkafaslar kayalarda ucleme isaretlerine dek geldik.v isaretleri mevcut.bolge cok zengin ve muthis bir yer.kaplumbaganin baktigi yonde ortalama 1 1.5 km uzakda dagin yamacinca 4 5 mt yukstlliginde balbal tarzi kayalar mevcut.solundaki tepede kartal isareti sagindaki tepede kayaya aslan sureti verilmis kaya mevcut.kaplumbaganin hemen altinsa eski dere yatagi mevcut.ucleme isareti ok isareti bircok emare mevcut.kaplumbaganin usyunde horasanli yerler mevcut calisma oncelik mujdelikletini almak.sonra ana hedefe yoginlasacaz insaallah.

Son düzenleme: