Kaplumbaga isareti yardim

mayhem

Co Admin
Co Admin
Neye göre müjde . Bu bahsi geçen işaretleri göremedim yer güzel evet birazdaha araştırılmalı üçken aslan bunları görmek lağzım .sunak yokmu burda oyma gibi haç gibi işaretler bakıldımı .

Mayhem hocam ucleme isareti 2 resimde mevcut goremedin sanirim.cizim olayini bilmiyorim yoksa resimde gosterirdim.sunak yada oyma kabartma hac mevcut degil.yakiminda sadece yani kaplimbaganin bilundugu ana kayanin arkasinda son iki reismdeki kesik kaya mevcut.dedigim gibi kaplimbag
Anin baktigi karsi tepede 2 adet 3 4 mt yuksekliginde balbal tarzi uzunlamasina kayalar mevcut.ordan suphelendik.ayyrica mujdelikden kastim anakayanin yani kaplumbaganin ust arka taeafindan ufak denecek elmas tarzi bir obje cikarttik.

Son düzenleme:

eski

Editör
Arka yönde girişi arayacaksın . derinde,, zemin altı oda ve kaya içi oda olabiliyor.. mezar odası..değerlidir...

Suboxone

Aktif Üye
Hediyelik vs mujdeligi pek sanmıyorum isaret amaçlı yapılmış kaplumbağa ve cizik kafana takılan yerleri pulse ve vlf dedektorle tarat fakat karşı dağda pek iş görmez dedektör orda ancak çubuk çalışır karşıya odaklan cubuk vs ile rasgele bence 4 ve 5 ci isaret karsi dagda hedefde orasi saten artik 40 eskiyami gomdu ugrasti dikat etmen gereken tuzaklara aman diyim karsi dağı iyi cekki tuzak varmi yokmu görelim hadi hayirlisi

Suboxone

Aktif Üye
Valla çizik kayadan bak karşıya hemen önündeki ağaçla yanındaki ufak cam ağaçin arası resmin sarı işaretlesin birisiya pc den girsem isaretliycem işte orası valla çok merak uyandıran bir yer bu arada neresi orası hangi şehitin kirsal8

palaks

Aktif Üye
Kanalı takip et işleme başla rastgele

Hayirckaplumbagalar ters istikamete bakiyor.arkasina yani.birde cizmis oldugunuz kesilmus gibi dikdirtgen seklinde.

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
kesilmiş dikdörtgen şeklinde dediğin yani yeşil çizdiğimin önünde boşluk bakarsın ....

kabakburgiba

Operatör
Arkafaslar kayalarda ucleme isaretlerine dek geldik.v isaretleri mevcut.bolge cok zengin ve muthis bir yer.kaplumbaganin baktigi yonde ortalama 1 1.5 km uzakda dagin yamacinca 4 5 mt yukstlliginde balbal tarzi kayalar mevcut.solundaki tepede kartal isareti sagindaki tepede kayaya aslan sureti verilmis kaya mevcut.kaplumbaganin hemen altinsa eski dere yatagi mevcut.ucleme isareti ok isareti bircok emare mevcut.kaplumbaganin usyunde horasanli yerler mevcut calisma oncelik mujdelikletini almak.sonra ana hedefe yoginlasacaz insaallah.
müjdelik alacaksan. 1=kaplumbağanın hemen arkasında, 1 m eşele. '2=Kaplumbağanın sırtında mutlaka ve mutlaka horasan testini yap.şakülün varsa sırtında küçük boşluk ara.harita çıkarsa sakın güneşe tutma ve hemen açma.ghüneş görmeyen yerde biraz beklet.açınca yazı göremezsen bir bilene danış.onda kroki var ama sen göremezsin.bir bilene danış.atma sakın.herkezede gösterme.

kabakburgiba

Operatör
kartal varsa derede yılanı bulacan.aslana gücün yetmez.bırak uğraşma.ok işaretinin ucu görülmeli.ölçü o.istikamet o.dereyi uydudan gösterirsen yer daha çabuk bulunur.omega yapan yerini bul.değirmeni bul.kartalın kanatları açık mı.baktığıyerde mağara ve mezarlık olacak.ha bide kuyu olacak.