Kaplumbağa önü arkası...

Efendi51

Bilgili Üye
Ben kaplumbağa ya benzettim, ilk resim sağ taraf, ikinci üçün cü dördüncü resimler sol taraf, 5.resim tam arkası 6 ve 7.ci resimler üzerinde n tam karşı ya doğru ustalar ilk resim de göz ve boynu oyuk, soldan resimleri n ise boynu üstten inceltilmiş sanki kopacak gibi yorum sizlerin herkese teşekkürler

Son düzenleme:

Efendi51

Bilgili Üye
Bunlar da arka taraf çevre resim leri

Bunlarda arka taraf çevre resim leri dikkatimi çekmişti sağdan bakınca farklı soldan bakınca farklı görünüyor bu kaplumbağa dikkat etmedim çift başlı olabilir şarjım bitti resim ancak bu kadar çektim

Son düzenleme:

AmiralGold

Yeni Üye
Resimdeki kesinlikle kaplumbağa değil senin hayal gücün üstadım ama bölge güzel vakit harcanabilir rasgele

may77

Moderatör
Moderatör
dikkatimi çekenler

çizdiğim yerler dikkatimi çekti.karşı tarafa yakından bak diyecem foto uzak çekim alan uzak .doğal mı değilmi belli değil yormuş olacağım.kolay gelsin

Nihat k

Aktif Üye
Müthiş bir yer dostum Allah Muvaffak eder inşallah

Efendi51

Bilgili Üye
may77 ustam 2. resimde yuvarlak çizdiğin yerler açılmış 2 yada 3 katlı bir yapı saray mı?mezarmı? daha sonrainceler bu na da konu açarım inşallah, teşekkür ler yorum için ayrıca kolay gelsin

Efendi51

Bilgili Üye
Burda açılmış mezarlar var sanırım. El değmemiş dahada vardır. Alan çok büyük ve zorlu. dikkatlice araştırmak gerekli. pek çok şey bulunabilir. şuanki fotoğraflar yetersiz. Ekli dosyayı görüntüle 194744Ekli dosyayı görüntüle 194745
bozoklu ustam eyvallah yorum içi n, ilk resimde çizdiğin yer evet açılmış, bunun gibi 2 tane var biri 2 katlı, diğeri 3 katlı bundan biraz yukarda aynı sıra da içinde kraliçe resmi falan da varmış, mezar mı? gizli saray mı? anlamadım onu daayrıca incelerim inşallah

Efendi51

Bilgili Üye
Burası Horasan sıva gibi ustalar

resimde işaretlemişim ustalar, sağ taraf kapama gibi sol daki işaretlediğim yerde horasan sıva ile kapatılmış gibi geldi bana, sizlerinde değerli görüşleri nedir ? @uçmuş, @kazama, @ragıp, @dadaş25, @tatar26 mucit, Mirkut ustalarım, ayrıca herkese hayırlı ramazanlar dilerim

ragıp

Uzman
@Efendi51
iyi formlar
6 ncı ve 7 ncı resimlerde yukarıya çıkan merdiven mevcut
önemli olan o merdivenlerden çıktıktan sonraki alan
kral mezarı orada olmalı. kayaya oyma veya sandık mezardır.
ikinci olarak ise, aşağıdaki işaretlediğim yer sandık mezara benziyor incele derim.
Ekli dosyayı görüntüle 194818