Kaplumbağa önü arkası...

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ekli dosyayı görüntüle 194871 Efendi51 kardeşim ... kırmızı ile işaretlediğim yerleri 1 yoklarsın ... sarı ile işareetlediklerim fazla bızıklarsan üstüne düşerim gibi ..onada 1 bakarsın ...yeşil işaretlediğim 1şeyler ifade ediyor ama yakın bakmak lazım rast gelsin

Efendi51

Bilgili Üye
uçmuş ustam teşekkür ediyorum, sanki labirent gibi, sağdaki taşlar birbirine bağlı da dokununca düşecekmiş gibi ondan dikkatimi çekti resimledim, Allah Razı Olsun, Hayırlı Ramazanlar ustam incelerim inşallah

Efendi51

Bilgili Üye
Bunlarda arka taraf çevre resim leri dikkatimi çekmişti sağdan bakınca farklı soldan bakınca farklı görünüyor bu kaplumbağa dikkat etmedim çift başlı olabilir şarjım bitti resim ancak bu kadar çektim
@Azrad @man_correct ustalar buraya da bir yorum lütfen, 8-9-10 nolu resimler özellikle güzel bir yer sizde bir el atın bakalım hayırlısı inşallah, hayırlı ramazanlar

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Mezarlık bölgesi , mezarlarda resimde görünen yerlerde saklanmış olabilir .
Net iz işaret arayın , bu şekilde her taşın arkasını kontrol ede ede bir sonuç elde etmek çok zor olur .Ağacın yeşillendirdiği bölüm de dikkat çekici .

ÜstaD1

Bilgili Üye
Bolca kayalar üzerinde boşluk arayacaksınız.
Şu konuyu okuyun iyice muvaffak olursunuz. BURADAN

man_correct

Bilgili Üye
resimde işaretlemişim ustalar, sağ taraf kapama gibi sol daki işaretlediğim yerde horasan sıva ile kapatılmış gibi geldi bana, sizlerinde değerli görüşleri nedir ? @uçmuş, @kazama, @ragıp, @dadaş25, @tatar26 mucit, Mirkut ustalarım, ayrıca herkese hayırlı ramazanlar dilerim
Kirmizi isaretle isaretledigin yerin içinde hac isaretimi var ? Iyi incele birde sağ dönüş varya onun solunuda çıkar ikisi aynı ölçüde kemer oluyorsa altındaki kumdan içeri giris yap

Efendi51

Bilgili Üye
Kirmizi isaretle isaretledigin yerin içinde hac isaretimi var ? Iyi incele birde sağ dönüş varya onun solunuda çıkar ikisi aynı ölçüde kemer oluyorsa altındaki kumdan içeri giris yap
@man_correct ustam sizin göterdiğiniz yerler gerçekten hoşuma gider hep, çizme imkanınız varsa bir çizermisin abicim acelemiz yok, söylediğiniz yere baktım ama bir şey anlamadım, çok teşekkür ediyorum

Son düzenleme:

Efendi51

Bilgili Üye
iki resim daha atıyorum aynı bölgeden

aynı bölgeden 4 resim daha, üstü zirve bir yer, alt tarafı dere ama bu düzlükler yamaçlar da çok güzel sanki, Kafkaslı, toyalp, Sedegor ustalar

Son düzenleme:

man_correct

Bilgili Üye
@man_correct ustam sizin göterdiğiniz yerler gerçekten hoşuma gider hep, çizme imkanınız varsa bir çizermisin abicim acelemiz yok, söylediğiniz yere baktım ama bir şey anlamadım, çok teşekkür ediyorum
Yarin bilgisayardan girince paintlerim bak bu kırmızı işaretle isaretledigin büyük taş sağ kosesi gozuyor beyaz taş kosesi yuvarlak onun hemen sol tarafida öyle toprak olduğu için giremiyorsin ama toprak çizgisinden belli sağ tarafla aynı olduğu altında hafif bir açıklık var yerin orasii

Son düzenleme:

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Efendi51 kardesim kaplumbagaysa eger cevresinde kucuk hali serilip orurulacak kadar yapili bir duzluk dikkatinizi cektimi.