kaplumbağa ve murç?

panama

Yeni Üye
An itibari ile bosluk tespiti yapilmakta. Sonuclar pozitif. Malesefki benim yere gitmem ve fotograflamam 1 haftayi bulacak. Bosluk tespiti baş kisminin 10 adim önunde cok saglam bir kaya uzerinde vermistir. Ayri ayri 3 yerde daha bosluk tespiti yapildi . Soylemis oldugum isaretlere bakarsak kaplumbaga yada ayi her neyse başka nerelere bakilmali sadece ayi kafasi ne anlama gelmektedir. Mekanda rahat hareket etme imkani yok tespitler yapilip arazi kiralama yoluna gidilebilir. Yada baska caresine bakacaz artik . Saygilar..

S:W:A:T

Editör
An itibari ile bosluk tespiti yapilmakta. Sonuclar pozitif. Malesefki benim yere gitmem ve fotograflamam 1 haftayi bulacak. Bosluk tespiti baş kisminin 10 adim önunde cok saglam bir kaya uzerinde vermistir. Ayri ayri 3 yerde daha bosluk tespiti yapildi . Soylemis oldugum isaretlere bakarsak kaplumbaga yada ayi her neyse başka nerelere bakilmali sadece ayi kafasi ne anlama gelmektedir. Mekanda rahat hareket etme imkani yok tespitler yapilip arazi kiralama yoluna gidilebilir. Yada baska caresine bakacaz artik . Saygilar..
ayının yuvası mahzen , mağaradır dostum içide değerlidir .. bölge neresi bilmem ama tarihine bakarsan o bölgenin sanırım eşkiyalar bi el atmışlardır .. İşin zor ben 2,5 aydır uğraşıyorum ve bi okadar da uğraşıcam gibi gözüküyor . Benim sana şiddetle önereceğim bir diğer konu kesinlikle işini çubuğa bırakma yeri kiralamadan önce kesinlikle bi görüntü cihazınla bi bak bokta tepiti yap girişi bul . Yoksa nereyisinde çalışırsan çalış kayadan başka bir şeyr gelmeyeceksin ve sonunda çatısına ulaşacaksın onuda kırman imkansız . Güzel bir yerden girişi illaki vardır ama dediğim gibi kiralamadan yeri cihazla baktır nokta yap .

panama

Yeni Üye
Degerli yorumun ve tavsiyen icin cok tesekkür ederim eskiyalar mekanidir dogrudur. aslinda yeri fotograflayip öyle yazmak isterdim biraz heyecan ve hevesle ön bilgi icin yazdim. Kusura bakmayin en kisa zamanda sonuc alsamda almasamda detayli resimleri ve sonucu burada paylasacam. Saygilar..

Editör
Degerli yorumun ve tavsiyen icin cok tesekkür ederim eskiyalar mekanidir dogrudur. aslinda yeri fotograflayip öyle yazmak isterdim biraz heyecan ve hevesle ön bilgi icin yazdim. Kusura bakmayin en kisa zamanda sonuc alsamda almasamda detayli resimleri ve sonucu burada paylasacam. Saygilar..
Sen dediğimi uygula :) Görüntü almadan kesinlikle işe başlama zamanına ve parana yazık olur .

Editör
Şunuda ekleyeyim ilk baktığımda gerçekten domuza benziyor . 2. Baktığın kaplumbağaya benzettiğin bu domuzun yavrusu ise eğer ki gömüsüde fazla derinde değildir . 1 yada 2 metrede olabilir . Şansınıda deneyebilirsin güzel tespit yaparsan . Şansın bol olsun . panama

panama

Yeni Üye
Tespit

Ekli dosyayı görüntüle 140226

Boşluk tespiti yapildi noktalar alindi işcilik ağır denildigi gibi. İsaretin ne oldugunu ayi mi domuz mu kaplumbagami oldugu belli degil icinde ne oldugi belli degil yer kiralamaya degermi bilmiyorum. Sizce degermi.

ÖMER HATTAB

Editör
Ekli dosyayı görüntüle 140227
Kardeş işaretleri buluyorsunuz
değer vermiyorsunuz
şu taşı bir zahmet temizlesen
altındandan neler çıkacak bir görelim
baştan savma bir resim haydin ustalar yorumlayın
ustalar müneccim değilki yosunların altında nevar bilsin
eşkiya işide olabilir mezarda,ağırlık eşkiya gibi duruyor
soltaraftaki deveye benzettim mahzeni ağız yönünde
diğeri boğa olablir olmaya bilirde,onu bir temizle görelim
daha net şeyler söyleriz inşallah
buarada şunu ilave edeyim kaplumbağayla yakından uzaktan alakası yok:).

Son düzenleme:

panama

Yeni Üye
S:W:A:T ustam markasını bilmiyorum kiralama usulu cihazı getirtirdik özel yapım bir cihaz olduğu ama pulse olduğunu biliyorum.
ÖMER HATTAB
üstadım inanın ki temizleyemediğim için içim yanmıyor değil temizlemeye hatta cihaz tutup bakmaya ve hatta resim çekme gibi bir olanağımız bile kısıtlı bir mekanda bulunmakta. Temizlemek bir dert işareti orda bırakıp gelmek bir dert. Yarın için gitme planım var riske atıp detaylı resimlerini çekip sizlerin muhakkak değerli yorumlarınızı almadan bir işlem yapmak istemiyorum.

ragıp

Uzman
panama
bu ilk fotoğraf bana göre parası altında bulunan bir kaplumbağa
yer işlem yapmaya ne kadar elverişlidir bilemem ama
bu yer bende olsa, bir dakika durmam şahsen
bu benim şahsi fikrimdir
selametle

panama

Yeni Üye
ragıp üstadım çubuklarda altında boşluk vermekte cihaz tutan arkadaşta 1 mt derinlik verdi. Ama içinde ne vardır yoktur bilemem. İşaretin yetersizliği içinde ne olduğunuda çürütüyor bununda farkındayım yarınki ziyaretimde sizin dediğiniz gibi bir dakika durmayıp şeytana uymam umarım :)

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim.