Kara kaplumbağa Yardım lütfen

Pho34

Member
Ayrıca bu kayanın altı komple kisli toprak

beyazzadam16

Bilgili Üye
Daha başka bişey var gibi , çarpı son nokta dikdörtgen mezar olur , kaplumbağa ya benzettiğin bekçisi anıtı olur , boşluk bak etrafı da ama içimden bir ses biraz daha yamaca doğru diyor iyi araştırın

PiSaGoR

Engellendi
Daha başka bişey var gibi , çarpı son nokta dikdörtgen mezar olur , kaplumbağa ya benzettiğin bekçisi anıtı olur , boşluk bak etrafı da ama içimden bir ses biraz daha yamaca doğru diyor iyi araştırın
ustam bu carpılı kaya kutsal tas bızım dılek agaclarını dusunun onlarında kendı ınancalarına gore bu tasın onune gelır
burda dua ederler
bu tasın uzerınde ve her yerınde (X) işaretlerını arkadas orya gıdıp detaylıca bakınca gorecektır
o bır tanesını gordu ama ben 4 5 tane gordum dahasıda var

Pho34

Member

Pho34

Member
Yani hocam manası nedir ben oraya gidince daha guzel resimlemede yapıcam ama nereye bakmamız lazım
ustam bu carpılı kaya kutsal tas bızım dılek agaclarını dusunun onlarında kendı ınancalarına gore bu tasın onune gelır
burda dua ederler
bu tasın uzerınde ve her yerınde (X) işaretlerını arkadas orya gıdıp detaylıca bakınca gorecektır

PiSaGoR

Engellendi
senın bu kaya kaplum baga deyıl oncelıkle onu netıcelendırelım
bu bır kus turu
bası hafıften one bakar gıbı ama sağa dogru yatık bıcımde
dolayısıyla sag tarafta ısaret ara bu kayanın kanat kısımın altlarında
ve cızımde gosterdıgım yonlerın uzerıne cıkıp resmlerını cek
baktıgı ıstıkamette 300 ıla 500 metre de hakım tepe varmı varsa oralarıda gıdıp kesıf yapman gerekecek

oldugu yerde comeldıgı yer bana mezar olma olasıgı yukse ıhtımal gelıyor
bunu garatılestırmek ıcın cıhaz destegı almanızda fayda var

arka kısımda ıse yıne kesfınızı yapın
bazen hersey tam aksı yonde olabılıyor ve genellıklede oyle olıyor

Ekli dosyayı görüntüle 127590
Ekli dosyayı görüntüle 127591

beyazzadam16

Bilgili Üye
burda dua ederler
İşaretten ziyade ben burda bir tünel sistemi olduğunu düşünüyorum tabiki bu sadece zan , eğer boşluk bakılırsa ya o kaplumbağa dediğine yada diğer yöne doğru yol olabilir o dikdörtgene ve artıya çarpıya herneyse göre bu çarpının başka Kaya'da da olma olasılığı var da olabilir ustam , o kaplumbağa dediğinizin koruyucu olma ihtimali de var , karıştı galiba biraz :)) ben burda güzel bir mezar olduğunu ve bu mezara tünel sistemi olduğunu düşünüyorum , mıcırların ayrı yerlerde bulunması da şüphemi arttırıyor

PiSaGoR

Engellendi
İşaretten ziyade ben burda bir tünel sistemi olduğunu düşünüyorum tabiki bu sadece zan , eğer boşluk bakılırsa ya o kaplumbağa dediğine yada diğer yöne doğru yol olabilir o dikdörtgene ve artıya çarpıya herneyse göre bu çarpının başka Kaya'da da olma olasılığı var da olabilir ustam , o kaplumbağa dediğinizin koruyucu olma ihtimali de var , karıştı galiba biraz :)) ben burda güzel bir mezar olduğunu ve bu mezara tünel sistemi olduğunu düşünüyorum , mıcırların ayrı yerlerde bulunması da şüphemi arttırıyor
hem fıkırım sızınle
sımdılık ortalıgı vel veleye vermeden emın olmak adına
gereklı resımlerı ve kesıflerın yapılması ıcın reımler ıstedım :)
ama sız dırek konuya gıdrınız:)
buranın gırısı dere yatagı kenarında bır yatay veya dıkey ana kayanın altında
veyahutta arka kısımda bır mıcırlı bolgenın ıcınden calılıkta ola bılır kısa mesafe uzun olmadıgı kesın :)