Kara yılan ak yılan

Cani bebe06

Bilgili Üye
başkan buu bonus gillerden herhaldee.bolca bonus altın veriyooo hı hı ??????

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Adamlar hep sol gözlerini kırpmışlar. Neden..?

Beyaz yılanın orijinal olduğuna kalbim mutmain olmadı.

Herkesin bildiği bir yerse, kesin tespit yapmadan bence yorulmamalı.

Kolay Gelsin.

mucit

Süper Moderatör
Süper Moderatör
ustam hakketen güzel yere benziyor ama olmazsa olmaz yılanın yığması karşıda giriş yılanların olduğu yerden tünelle bağlantılı olarak ve bulunduğu yerde yılanın beyaz üste bir kaya mezar ve karayılanın alttan girişli tünel ve adamların baktığı yerde birden fazla ya yığma yada yeraltı şehri gibi bi yer olma olasılığı yüksek gibi bi yere benziyor saygı vede sevgilerimle

mayhem

Co Admin
Co Admin
bu resimler eski hali galiba aynı yılan ve hertarafı delik deşik etmişlerdi buranın kuyruk kısmının ön tarafında kapalı kuyu vardı siyah yılanda yoktu buranın işi bitmiş resmiydi demekki yada bu işaretleri yapan kişi aynı kişi vaybe aynı birbirine benzeyen mekanı nerden buldun :230:

gurcumansur

Member
Kara yılanın tamda insan suretinin olduğu yerin ortasından kafasını aşağıya doğru uzatması bir mesaj veriyor olmalı ak yılanın da başını suretin üst tarafına doğru uzatması başka bir mesaj veriyor. Ayrıca şöyle de bir tahmin yürütülebilir ak yılanın boyu uzun yani uzakta bir yeri mi anlatıyor. kara yılanın boyu kısa vede kafası aşağıya doğru yakında bir yeri mi anlatıyor. Acaba biri yakındaki girişi diğeri uzaktaki girişi mi gösteriyor bize. Daha bunun gibi bir sürü teori çıkar gibi buradan ama şu açık burası çok zor ve zengin bir yer. Allah kazasız belasız sonucunu görmeyi nasip etsin inşallah.

hare05

Member
bu resimler eski hali galiba aynı yılan ve hertarafı delik deşik etmişlerdi buranın kuyruk kısmının ön tarafında kapalı kuyu vardı siyah yılanda yoktu buranın işi bitmiş resmiydi demekki yada bu işaretleri yapan kişi aynı kişi vaybe aynı birbirine benzeyen mekanı nerden buldun :230:
Usta bu resimden ben turkiuede iki tane yerde biliyorum birisi dedgin gibi kurcalanmis ve bu resimler eski hali... ama konu acmadim aktif ugrasiyoruz bu yer daha oynanmamis yeni bi yer ve bi jafta once ben vardigimda saglam duruyordu diger yerlerle karistieiyorsun galiba

yigitalperen

Member
burada surat murat yok. yılan nasıl bakınca yılansa diğer işaretlerde aynı bakınca bu denir. yılan ölçümü hesaplaması ...vs ayrı seyler burdan bakıpta köşede altında bilmem ne diyen seni kandırır. bunlar ölçüp biçilmeden peşine düşme kolay gelsin çok güzel

tolgabatur35

Yeni Üye
Konuyu açan arkadaşa sormak istiyorum bakalım doğru yeri mi söyleyecek yoksa sallayacakmı?

Bu işaret türkiye nin hangi ilinde acaba?

kaderkısmet

Member
aynı yer adanadada var ondan sordum ama zamane soygunu yemişş..