Kare Oyma Ve Tünel odalar

omerolmaz

Bilgili Üye
The Thing ustam bende çok şaşırdım ustam işaret tepenin ön yüzünde tünel arka tarafında dereden başlıyor tepe etrafından dolaşıp ön taraftaki odalara kadar geliyor çok ilginç bir yer bizde inanamadık o yüzden 2 çubuk ve iki makina kulandık çubuklar ve makinaları şarklı Kişiler kullandı sonuçlar aynı ve tünel çöküntüleri tünel direk ele veriyor zaten resimlerde görmüşsünüzdür yorumlarınız için teşekkür ederim

omerolmaz

Bilgili Üye
@Mal bulanındır ustam ve @BukursamKader25 ustam yorumlarınız için teşekkür ederim dediklerinizi ayrıca uygulayacağım birde bulursamkader ustam kedi kumu kullanmayı düşünüyorum tekrardan teyit amaçlı sizin bu konuda fikriniz nedir kedi kumundaki volkanik külün etkisi çok oluyor mineral ayrımında.

omerolmaz

Bilgili Üye
Root ustam oda derinliği oda zemininden yüzeye 6 mt ustam tünel genişlik 1.20 cm yükseklik zeminle yüzeye yerine göre değişiklik gösteriyor oda arası tünel uzunluğu 2 ve 3 olarak değişiklik gösteriyor

poseidon2023

Uzman
üçünçü resmin üzerine cizin odaların sıralamasını ve tünelleri daha iyi anlıyalım

Ibrhm

Aktif Üye
omerolmaz ustam geçmiş olsun çubukları bu kadar hareketlendiren şey gaz olmasın, gaz testi'de yaparsan iyi olur sanırım.Çünki bende çubukları en çok hareketlendiren gaz.

poseidon2023

Uzman
bu çizime mantık basmıyor aga bu şekilde yapı olmaz diyorum cubuk kullananlar ne zamandır kullanıyorlar cubugu

omerolmaz

Bilgili Üye
@
Ibrhm ustan gaz testi yapmadım şuan sadece çökmüş tünellere nerden müdahale ederim ona karar vermeye çalışıyorum ona karar verince gaz büyük bir problem tabi ki oda eline boyuna düşünülecektir.Varsa tavsiyeleriniz kesinlikle faydalanmak isterim Mal bulanındır BulursamKader25 The Tahing Poseidon2013 Storm kazama Root ustalarım fikirleriniz nedir.

kabakburgiba

Operatör
slm.

yoruma açık işaretlemeler belki daha iyi fikir verir.şimdi yapacağın en iyiiş ne diye soracak olursan varsa karot kullan 2. 3 saatte ne var ne yok görürsün aşağıda.en risksiz iş.sal kamerayı seyret canlı canlı derbi maçını.

The Thing

C*
Süper Moderatör
omerolmaz ustam yan yana odaları vereydi iyiydi ,alt alta akıl erdiremedim.

omerolmaz

Bilgili Üye
poseidon2023 ustam daha öncede belirtiğim gibi yer çok ilginç çubukçular en az 5 yıldır çubuk kullanıyor ve makina ilede tunel ve odalar teyit edildi yani birde hayranlıkla baktık sadece tünel çubuk olmasa bile çöküntüler sayesinde çok rahat takip edilebiliyor tepe ustun de harabe mevcut harabe taşları siyahla kahverengi arası volkanik taşlara benzer bir yapıya sahip baya bir ilginç toprak,taş işaret tunnel baya ilginç kendim keşif yapmasam inanmazdım gerçekten.