Kare oyma

Şirvan

Operatör
Giriş guney batı tarafı öyle duruyor

Camurcu

Member
Şirvan ustam ok isaretli olan yerler duz bati tarafina bisey yapilamaz dedgm gibi bayagi yüksek .sol yani dogu tarafida o duz olan kaya ise kayanin ucuna kadar duz hafif yamac seklinde yükseliyor. Carpi koyduğunuz yerde ise buyuk parca kayalar sanki sirali dizilmis gibi ust üste

Şirvan

Operatör
Yapıştırilmış gibi duruyor girişi buldunmu hemen girme içeri havalansin icerisi gaz birikmiştir çiksin dısarı

Camurcu

Member
Yapistrilmis gibi duran X isareti koydugunuz yermi ustam

Camurcu

Member
Bncede o bolgede cunku daha yukarilari meftayi cikarmak taşımak zor biraz insan tutunarak cikabiliyo anca ama isaretledgini yere basit cikilabliyo . Bu biriken gazdan gaz maskesyle korunabilinirmi peki ustam.

Şirvan

Operatör
Korunulur ama gerek yok havalandır ve içine gazete kağıdı yak at gaz kalan varsa yok olur

Turko

Uzman
Son iki basamakta işçilik var merdivendir.

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Selamun Aleykum kardeşim. Burası için fazla bir şey söylemeye gerek yok diye düşünüyorum. Ustalarım da bellirtmişler zaten. Merdiven sunaklar ve su kanalları herşeyi ifade etmekte. Bence böyle muazzam bir yapı olsa olsa kral barındırır. Resimde çizdiğim kırmızı yıldızlı kayaların dış tuzaklar olma ihtimaline karşı o kayaları önceden bertaraf etmenizde fayda var.Sarı daire içindeki kralın kafasıdır sanırım zamanla kopmuş ve düşmüş. Sarı dikdörtgenlerde değişik işaretler var en üstteki bir yazı gibi yakından bakmakta fayda var. Ortadaki farklı bir şey yılanı anımsatıyor. En alttaki ise bir ip düğümüne benziyor. X yaptığım kayayı sökebilirsen girişin orada olduğu kanaatindeyim. Bir alttaki ise aile bireylerinden biridir. Kralın bütün ailesinin bu kayalıklarda olduğu düşüncesindeyim. Şirvan ve ragıp ustalarımın da bellirttiği nokta üzere o çarpı yaptığım kayadan başlamanı tavsiye ederim. Ekibini kur tek başına Allah muhafaza. Ayrıca dış ve iç tuzaklara çok dikkat edin. Önce can sağlığı. Selametle

Ekli dosyayı görüntüle 151974

Turko

Uzman
Selamun Aleykum kardeşim. Burası için fazla bir şey söylemeye gerek yok diye düşünüyorum. Ustalarım da bellirtmişler zaten. Merdiven sunaklar ve su kanalları herşeyi ifade etmekte. Bence böyle muazzam bir yapı olsa olsa kral barındırır. Resimde çizdiğim kırmızı yıldızlı kayaların dış tuzaklar olma ihtimaline karşı o kayaları önceden bertaraf etmenizde fayda var.Sarı daire içindeki kralın kafasıdır sanırım zamanla kopmuş ve düşmüş. Sarı dikdörtgenlerde değişik işaretler var en üstteki bir yazı gibi yakından bakmakta fayda var. Ortadaki farklı bir şey yılanı anımsatıyor. En alttaki ise bir ip düğümüne benziyor. X yaptığım kayayı sökebilirsen girişin orada olduğu kanaatindeyim. Bir alttaki ise aile bireylerinden biridir. Kralın bütün ailesinin bu kayalıklarda olduğu düşüncesindeyim. @Şirvan ve @ragıp ustalarımın da bellirttiği nokta üzere o çarpı yaptığım kayadan başlamanı tavsiye ederim. Ekibini kur tek başına Allah muhafaza. Ayrıca dış ve iç tuzaklara çok dikkat edin. Önce can sağlığı. Selametle

Ekli dosyayı görüntüle 151974
Ustam sen hayırdır :D Maffettin beni pc başında ellerine sağlık.

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Ustam sen hayırdır :D Maffettin beni pc başında ellerine sağlık.
Üstadım sanırım daha önceki hayatta M.Ö Fİ tarihinde sen mimardın ben de çırağındım :) Olabilir mi?