Kare oyma

Turko

Uzman
Üstadım sanırım daha önceki hayatta M.Ö Fİ tarihinde sen mimardın ben de çırağındım :) Olabilir mi?
Senden usta olur mimar olur hocam hiç mütevazi olmaya çalışma :D Helal sana her türlü övgü, kalemine sağlık.

Camurcu

Member
Tesekkurler ustadlarim olayi hic goremeyecegim sekilde yorumlamisiniz akillariniza saglik

palaks

Aktif Üye
işçiliğe hayran kaldım işini bitirdinmi içerisinin fotosunu çek bakalım bence muazzam bir mezar var içerde rastgele

blackjack

Member
güzel küçük bir kaya mezarın var boşluğu yakalayın, kolay gelsin

Şirvan

Operatör
Yuvarlak sunakın olduğu yeride detayli fotola

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Daha sonuç elde edilemedi mi burda ?
Resmin birinde dayama gibi duruyor kaya .Mobilden. Çıkınca isaretlerim.

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Merhaba ;
Kare oymayı ne yaptınız ?
Buralarda güzel .İşaretli olan yeri inceleyin .Üstündeki kestiğim yer bu açıdan doldurulmuş gibi duruyor karşıdan net resmi varmı oranın ?Burda ki yapı farkı üzeri kanal kanal oldugu halde hemen altındaki düz traşlı yer dikkat çekiyoır .Metrelendirdiğiniz kayayı söyleyecektim zaten sizde anlamışsınız ,kırılmış yazmışsınız ordaki o yüzeye yapışık duran acaba duvar taşımı yoksa girişle alakalı bir iş mi anlam veremedim , taş çıkacak gibi mi ?

Camurcu

Member
kazama ustam bu metreledigim yer yapışık degil ugrasak cikar ama kopan parcadan anlasilan dogal gibi. Ayrica o sekilde buyuk kapak olurmu ustalarimiz yorumlar yapmislar sagolsunlar fotoraftan bu kadar oluyo gelip kendileri inceleseler şip diye bulurlar eminim kare oymayi tahrip etmedim asagidan cektiklerimde ok isaretiyle nerde oldugunu belirtim fotada keske gelebilen olsa yanima beraber cozsek