Karot Fikirleriniz

Adam78

Aktif Üye
Selamın Aleyküm arkadaşlar, herkeze hayırlı aksamlar. Uzun zamandır işlerimden dolayı siteye giremiyordum girsemde oda ayda bir iki defa sadece göz geçirip kaçıyordum, inşallah herkez iyidir ve aramızda bu yolda define bulup zengin olanlar olmuştur umarım. Benim sorum şu ! Akfil marka 3 bin tl lik olanlardan karot almayı düşünüyorum, bu karot u içinizde daha önce kullanmış veya sahip olmuş olanlarınız varmı ? bu karot hakkındaki fikirleriniz nelerdir?

Pscyhe

Engellendi
Marka olarak bilmem ama tespit olayinda cok faydasi oluyor.emek ve zaman kaybini bitiriyor..mesela oda buldun yada suphelendigin alan var diyelim vur karotu bak asagida ne var ne yok..bisey yoksa calismaya islem yapmaya gerek yok..benzinli olanlarini tercih et derim.birde uclarin kalitesi ve motor devride onemli bunlarin kontrolunu yaparak alim tercihi yapman daha guzel olur

timur964

konularim
Karotkullanmak kolay bir işdeğilçokda hizliiş yapmaz2 mt yi3 saate ancak deler oda çapi 4 cm den azolanlar:174:

Adam78

Aktif Üye
Günlerce boşa kürek sallamaktansa yada hedef nokta yerine birkaç metre yan taraftan kazıp hedefi iskalayip hayal kırıklığına ugramaktansa bir kac saat karotla çalışıp korot boşluğa düşerse kamerayla içeriye bakip hedef noktayı belirleyip sonrasında elde edilen verilere göre çalışmak daha mantık

Adam78

Aktif Üye
karot lar hakkında bilgisi olan yok mu arkadaşlar?...

Gemo

Member
Akfilin boruları birbirine bağlama yöntemi çok sağlıklı değil. Boru sıkışınca terse çevirirsen boru içeri düşüyor. Birbirine diş ile bağlanan modeller daha iyi.

saftilki

Moderatör
Moderatör
manual redüktörlü olanı görmüştüm bi ara ama hangi web sitesindeydi hatırlayamadım ama var sonuçta,

şunu unutma karot ile tarihi eser veya kıymetli ziynet eşyasına denk gelirsen mahvedersin

Nil

Engellendi
karot sistemi bu işin olmassa olmaz ekipmanlarından dır. akfil yeine honda marka mümkünse 4 zamanlı bişey almanızı tavsiye edeim, hem daha sağlam olur, özellikle daha sessiz olur.
Selamın Aleyküm arkadaşlar, herkeze hayırlı aksamlar. Uzun zamandır işlerimden dolayı siteye giremiyordum girsemde oda ayda bir iki defa sadece göz geçirip kaçıyordum, inşallah herkez iyidir ve aramızda bu yolda define bulup zengin olanlar olmuştur umarım. Benim sorum şu ! Akfil marka 3 bin tl lik olanlardan karot almayı düşünüyorum, bu karot u içinizde daha önce kullanmış veya sahip olmuş olanlarınız varmı ? bu karot hakkındaki fikirleriniz nelerdir?

Adam78

Aktif Üye
gladyometre adında bir yer altı boşluk tespit cihazı var, bu cihazı kullanan veya bilgisi olan varmı aramızda, bu cihazla alakalı düşünceleriniz nelerdir?