Karot Makınası

@ibrhm

Bilgili Üye
sağolasın abi teşekkür ederim ama ben büyük balık peşindeyim ermeni yerleşkesinde onların paralarının peşindeyim diğerleri ilgi dışım ?
İşlem yaptığın yerde boşluk ve metal tespiti varsa , etrafını gösteren fotoğraf varmı? Bu fotonun sağ tarafı.

Son düzenleme:

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
abicim bilseler dediğin doğru bu ev rahmetli babadan kalma annem yalnız yaşıyor ve biz 4 kardeşiz bu konuyu annem ben ve eşim biliyor ne köylü nede başka kise bilmiyor siz geçin dalganızı bu zorlu günlerde sizleri guldurduyswm ne mutlu bana burada 4.5 - 5 mt derinlikte binlerce mezar var lahit şeklinde normal gömü olrak ve hiçkimsenin bilgisi yok yarin bahçeyegidersem sizlere helenestik dönem lahit şeklinde oda mezar kazasını ve roma donemi 4. yüzyıl kremasyon yapılmış küçük sanduka mezar kazıları göstereceğim onlar gün yüzüne çıkmış keşfedilmiş olanlar diğerlerini bizden baskasi bilmiyor amani da korkuttum sözüm meclisten dışarı ama para icin anasını babasini kardeşini öldüren bir dünyada yaşıyoruz bilselr buradakileri allah muhafaza etsin para bu dini imani yok allah izin verirse yarın sizi toplu mezara gotureyim ?
Büyük balıklar büyük denizlerde olur büyük gemiler ister mübarek Lahit deyil sanduka mezarlari bunlar mezarlik alani yani ufak biblolar senindediğin gibi para keseleri gozlerinde paralar bu tip şeylerin çikazağını sanıyorum kurbanim millet arar bulamaz sen bulmüş bunamısin yani bu isler nasip isi mübarek

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
arkadaşlarım abilerim kardeşlerim çubuk kullanan arkadaşlara soruyorum çarpı yapanın mineral olup olmadığını nasil anlarız nasil sonuçlandırıyoruz, birde bu çubuklarsa sapma kayma oluyormuş sizde hiç boyle birseye denk geldiniz mi ?
Arkadaşlar dediğim gibi otlar felaket büyümüş sirf SÖZ verdiğim icin çekmeye çalıştım burada mezarlar kremasyon yapılmış mezarlar sanduka tipi sağ üst köşede küpün icinde kemik, gümüş ve altin var, tam ortasında göz yaşı şişesi ve alt tarafta da bakir birsey varmis bakırı da bugün test ettim valla heryeri dolu cıktı merak etmedim de degil 90 cm derinlikte sandık 100 cm ile 60 cm genişliğinde 60 cm yüksekliğinde bir sandık mezar son resim gecen yaz çekiştim.
Arkadaşlar buda benim evimin altındaki ve bahçedeki mezarlar sizler icin çizdim ilk defa detaylandirdim 2.10 mt boyunda 70 cm genişliğinde ayak uçları sakarya nehrine bakiyor ust taraftaki ot küpün alt taraftaki ot ise göz yaşı şişesinin yeri derinliği 5.5 mt bunlar ile ilgili baska bir bilgim yok kimse bilmiyor çünkü benden başka ? karotla bakacağım içi ne ama .
:rolleyes::oops:?✈???

Mhmtylmz

Aktif Üye
İşlem yaptığın yerde boşluk ve metal tespiti varsa , etrafını gösteren fotoğraf varmı? Bu fotonun sağ tarafı.
birinci resim içi farklı toprak duvar sıkıştırılmış toprak ayağımın bastığı yer boşluk da malda burada paranın üstü sert katman katman 10cm 20 cm aralıklarla dövülmüş dövülen killi toprakların arası serçe parmagim kalınlığında tas konulmuş bölmeler bir birinden bağımsız düzlük veriyor kat kat diğer resimde ki gibi
ikinci resim de ise mavi kiyaferltte de ve su bidonunda da aynı buradaki gibi kucuk oda icinde kup küpün icinde altin görünüyor üçgen yapip gömmüşler resimdeki kapak taşının aynısından boşluğun üstünde de var 10 cm kalınlığında

Mhmtylmz

Aktif Üye
Büyük balıklar büyük denizlerde olur büyük gemiler ister mübarek Lahit deyil sanduka mezarlari bunlar mezarlik alani yani ufak biblolar senindediğin gibi para keseleri gozlerinde paralar bu tip şeylerin çikazağını sanıyorum kurbanim millet arar bulamaz sen bulmüş bunamısin yani bu isler nasip isi mübarek
abim haklisin insan elindekinin değerini bilmiyor inan bunlardan binlerce hatta abartisinz milyonlarcası var bu bölgede inan kafayı yiyeceğim 1mt 2mt 2.5mt 4.5mt 6mt binlerce farklı farklı her tepenin her köyün ki farklı tek ortak noktaları gözlerde yok varsada kafanın yanındaki küpe gidiyor çubuklar ve hepsinde göz yaşı şişesi var derinliği ne olursa olsun ben bunlara dokunmuyorum diğer paranın peşindeyim dokunursam köylü anlarsa abi bu insanları burada barındırmaz rahat bırakmazlar lahit degil bende biliyorum işlemesiz düz duvar karşı köyle tepede ev temeli kazarken kepçeye denk gelmiş kepçeci ile konuştum üzerinde uzum motifleri varmis kubbeli kapalıydı ama içinden birsey çıkmadı dior ama almıştır o

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
abim haklisin insan elindekinin değerini bilmiyor inan bunlardan binlerce hatta abartisinz milyonlarcası var bu bölgede inan kafayı yiyeceğim 1mt 2mt 2.5mt 4.5mt 6mt binlerce farklı farklı her tepenin her köyün ki farklı tek ortak noktaları gözlerde yok varsada kafanın yanındaki küpe gidiyor çubuklar ve hepsinde göz yaşı şişesi var derinliği ne olursa olsun ben bunlara dokunmuyorum diğer paranın peşindeyim dokunursam köylü anlarsa abi bu insanları burada barındırmaz rahat bırakmazlar lahit degil bende biliyorum işlemesiz düz duvar karşı köyle tepede ev temeli kazarken kepçeye denk gelmiş kepçeci ile konuştum üzerinde uzum motifleri varmis kubbeli kapalıydı ama içinden birsey çıkmadı dior ama almıştır o
Boşver ustam takma okadar kafana toprak altını şu mübarek günlerde,buyur papatyalı naneli ısırgan otlu bir çay al ;)
Ekli dosyayı görüntüle 277108