Karot Makınası

Mhmtylmz

Aktif Üye
ağaç olarak ta üçgen var yığma taşlı, kucuk tepeli mezarlı üçgende var ama bu çalıştığım yer ağaçların sağ tarafında orman icinde kışın 3mt derinlik aldım çubukla 3.7 girdim ama 5 gösteriyor simdi bende biraktim tekim kimse yok kazması zor tek başına
yığma taşlı olan üçgen üçleme tepenin biri bu kutsal ruh kismi

Mhmtylmz

Aktif Üye
Yaa hacım oyle net tespitin varsa neyine bakacaan huplet bubaa.
Bu tarz teklif ve muhabbeti yapman dogru deil.gecende telno adres verip ekipcilik oynamaya yeltendin.
Varsa buldugun net bisey kendin pisir kendin ye .sonada tespit islem neticeyi iceren bir gorselli konu ac herkes feyz alsin.
yasak oldugunu bilmiyordum uyarımı aldım adres ve özel bilgi yok artık o ilk masajın di cahillik ettik :)

Mhmtylmz

Aktif Üye
Hayaller tavan yapmış bende 3 lü 3 başlı karot var her küpe 1 karot altınları çizmeyiz hey allam ya
arkadaşım hayaller tavan meselesi değil ama bende artik kuşkulanıyorum çubukla geziniyorum heryer üçgen gömü heryer oda mezar 3 mt üstü artik çevremin baskısından biraktim kazmayı en azindan delip göstermem lazım nsanlarn inanmaz icin

Mhmtylmz

Aktif Üye
Bu küp parçalarına bayılıyorum hayal gücünü tavan yaptırıyor nasıl yaptınız nasıl baktınız bilmiyorum amma bence eğri otur doğru yap
arkadasim çubukları al eline çık tarihi geçmişi olan bir bölgeye bak bakalim swni nereye götürüyor gittiğin yerde x yaptı boşluk al sonucta varsa ya küpün icinde yada barkacin icinde eline numinelini al küp veya bakir tel anlarsin birde x derinliğiyle küpün yada bakirin derinliği aynıysa doğru yerdesin arkadaşım sonra paranin duvarini, boşluğun duvarını ve kazilmis toprak duvarini alırsın yerini tespit esersin

Mhmtylmz

Aktif Üye
Bu küp parçalarına bayılıyorum hayal gücünü tavan yaptırıyor nasıl yaptınız nasıl baktınız bilmiyorum amma bence eğri otur doğru yap
1. resim kremasyon yapılmış külleri üst köşede küpün icinde olan mezar roma mezarı
2. resim lahit şeklinde ama işlemsiz düz duvarlı helenistik dönem mezar
3. resimde ortadaki küpün olduğu yer dışındaki çizgide boşluğun olduğu yer boyle anlaşılıyor bu isler arkadasim

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Arkadaşlar burada kimse kimseyi kandırma derdinde oldunu inanmiyorum kandirarak kimse birsey kazanamaz hayalsiz hayat olmaz ama hayal kurmak elinde birsey olamayanların işidir ben gordum ve bildiğim konuda hayal kurmam cok şükür orucluyuz ama kafamız ve alımız da yerinde ben mezar açmam 1 mt 2.5 mt ve 5 mt de lahit tarzı mezarlar var ama ölene de inancina da parasına da saygı duyarım dokunmam digerlwride cok derin be kardeşim gomenlere küfür ederken dinden imandan çıkıyor insan :)
Daha önce bu tarz tespitlerde muvaffak olduğunuz oldumu ? Yani tecrube ettiniz mi.

N@KKoZ

Aktif Üye
Çubukla birşey bulamazsın 4.8 metre girsen sonra 5.5 metre ararsın.
Üçlemede max metre 222 bir ihtimal 333 cm olur.
Yanlış yere bakıyorsun.
Kroki çizersen yardımdı olurum.
Fotoğraf değil kroki çizmelisin

Mhmtylmz

Aktif Üye
Çubukla birşey bulamazsın 4.8 metre girsen sonra 5.5 metre ararsın.
Üçlemede max metre 222 bir ihtimal 333 cm olur.
Yanlış yere bakıyorsun.
Kroki çizersen yardımdı olurum.
Fotoğraf değil kroki çizmelisin
zaten bende ondan biraktim zaten 3 dedi indim 3un icinde 1 diyor devam ettim sonra bakirckablo ile ölçü aldım 3.4 cm kapak tasi 3.5 boşluk ve 3.7 de ise kup 3.75 de para başlıyordu şimdi 3.7 birsey yok yine kablo ile ölçüm aldım şimdi 4.7 diyor bende biraktim ama köyde en az 9 tane aynı şekilde üçgen yapmış boşluk icinde kup veya barkac icinde gösteriyor kendi yerim olsa kepce ile kalditlracagim ama devlet yerine kimse girmiyor artik ya çubuklar benle dalga geçiyor yada bir yerde yanlışlık var mezarda sorum yok onları tespit ediyorum şaşmıyor ama bunda kafayı yedirtiyor :)

Mushap

Editör
Yaa hacım oyle net tespitin varsa neyine bakacaan huplet bubaa.
Bu tarz teklif ve muhabbeti yapman dogru deil.gecende telno adres verip ekipcilik oynamaya yeltendin.
Varsa buldugun net bisey kendin pisir kendin ye .sonada tespit islem neticeyi iceren bir gorselli konu ac herkes feyz alsin.
Sakaryada tesisatçı kalmamış mı düzgün iş yapan tesisatçıların %80 ninde vardır karot en fazla ucu sıfır alırsın ustanın ucuna zarar
Arkadaşım 3.7 cm girdim daha da giderim ama tekim zehirlemeden korkuyorum başıma birsey gelse kalacağım 5 mt en azından karotla delik açıp havayı çıkarmam lazım sonra kazarim kazmada sorun yok
sakaryada tesisatçı yokmu bi günlüğüne emanet alıver delici ucuda satın alırsın teaisatçıya karotu verirken hediye edersin olur biter

Mhmtylmz

Aktif Üye
Sakaryada tesisatçı kalmamış mı düzgün iş yapan tesisatçıların %80 ninde vardır karot en fazla ucu sıfır alırsın ustanın ucuna zarar
sakaryada tesisatçı yokmu bi günlüğüne emanet alıver delici ucuda satın alırsın teaisatçıya karotu verirken hediye edersin olur biter
tesisatcilarda olur mu ki karot makinasi bir bakayım araştırayım teşekkürler

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Böyle gerçeklik algisi açık mantikli gerçekçi yazma ki suyun onu kesilmesin.
Sen şimdi kesin gömdü tespit edeceksin hayatının akışını değiştirecek meblaada.amma kicikirik bir ekipmana mahkum kalacaksın.komple makinayı alacak gücün olmasa bile envai çeşit yöntem var.boyle deyip suyun önünü kesiyoz adam kalkmış gazını alayimda zehirlenmiyiim diyi.biz herkesin bişey bulup kalkınmasını sevinmesini isterken millet akıl oyunları yapiyii

Son düzenleme: