Karot Makınası

Mushap

Editör
Böyle gerçeklik algisi açık mantikli gerçekçi yazma ki suyun onu kesilmesin.
Sen şimdi kesin gömdü tespit edeceksin hayatının akışını değiştirecek meblaada.amma kicikirik bir ekipmana mahkum kalacaksın.komple makinayı alacak gücün olmasa bile envai çeşit yöntem var.boyle deyip suyun önünü kesiyoz adam kalkmış gazını alayimda zehirlenmiyiim diyi.biz herkesin bişey bulup kalkınmasını sevinmesini isterken millet akıl oyunları yapiyii
Dayanamadım yılan kamerada yazsamıydım acaba aynı tesisatçı gider borusu temizleme işide yapıyorsa kamerayıda oradan halkeder

Mhmtylmz

Aktif Üye
bu tasin olduğu yere baktim lahit şeklinde boşluklu mezar var altin ve bakir tespiti yaptim gümüş yoktu yanimda işaretli olan yer resimdeki yer aşağıda sakarya nehri geçiyor nehir manzaralı dağın dik yamacın ustunde

Mhmtylmz

Aktif Üye
Dayanamadım yılan kamerada yazsamıydım acaba aynı tesisatçı gider borusu temizleme işide yapıyorsa kamerayıda oradan halkeder
geçin dalganızı ben aradığımı buldugumda size boşluk icinde küpün resmini ve kazmasam da almayacağımı bilsemde sızın icin medyanın baş ucunda küpü ve küpün alt tarafında göz yaşı şişesinin resmini göndereceğim siz göy goya devam edin :)

Mhmtylmz

Aktif Üye
bu tasin olduğu yere baktim lahit şeklinde boşluklu mezar var altin ve bakir tespiti yaptim gümüş yoktu yanimda işaretli olan yer resimdeki yer aşağıda sakarya nehri geçiyor nehir manzaralı dağın dik yamacın ustunde
1. resim üçgenin üst tarafı yani baba
2. resim diğer taraf yani oğul
önceki gönderdiğimde kutsal ruhtu zaten

AVCILAR

Aktif Üye
zaten bende ondan biraktim zaten 3 dedi indim 3un icinde 1 diyor devam ettim sonra bakirckablo ile ölçü aldım 3.4 cm kapak tasi 3.5 boşluk ve 3.7 de ise kup 3.75 de para başlıyordu şimdi 3.7 birsey yok yine kablo ile ölçüm aldım şimdi 4.7 diyor bende biraktim ama köyde en az 9 tane aynı şekilde üçgen yapmış boşluk icinde kup veya barkac icinde gösteriyor kendi yerim olsa kepce ile kalditlracagim ama devlet yerine kimse girmiyor artik ya çubuklar benle dalga geçiyor yada bir yerde yanlışlık var mezarda sorum yok onları tespit ediyorum şaşmıyor ama bunda kafayı yedirtiyor :)
Bundan önceki mesajında yer kendimin diyorsun.

AVCILAR

Aktif Üye
geçin dalganızı ben aradığımı buldugumda size boşluk icinde küpün resmini ve kazmasam da almayacağımı bilsemde sızın icin medyanın baş ucunda küpü ve küpün alt tarafında göz yaşı şişesinin resmini göndereceğim siz göy goya devam edin :)
Başkan kazdığın yerin görselini paylaşır mısın .

Mhmtylmz

Aktif Üye
Bundan önceki mesajında yer kendimin diyorsun.
kendi yerim olan önceki attigim çuvalla küpün yerini belirttiğim ve kremasyon yapılmış sanduka mezarın olduğu yer son gönderdiğim kendi yerim degil bu üçleme yığmanın olduğu tepeyi görseniz kafayı yersiniz kocaman bir ova düşünün ovanın ortasında bütün dağ tepe bu tepeye bakıyor oyle bir tepede ve bu mezarların aşağısı eski papaz köyü arşivlerden tespit ettik

AVCILAR

Aktif Üye
kendi yerim olan önceki attigim çuvalla küpün yerini belirttiğim ve kremasyon yapılmış sanduka mezarın olduğu yer son gönderdiğim kendi yerim degil bu üçleme yığmanın olduğu tepeyi görseniz kafayı yersiniz kocaman bir ova düşünün ovanın ortasında bütün dağ tepe bu tepeye bakıyor oyle bir tepede ve bu mezarların aşağısı eski papaz köyü arşivlerden tespit ettik
Kafam bende kalsın. Sana da kolay gelsin

Mushap

Editör
Demekki yazım maksadını aşmış yinede karotu aldığın tesşsatçıdan yılan kamerayıda sor onlarda genelde 7 metrelik olur senin işini rahat rahat görecektir sende neye doğru kazma kürek çalıştığını önceden görmüş olursun hayırlı iftarlar hakkınızı helal edin