Kasa bulup dokunamamak ?

Garanfil

Member
Çok güzel ilk görüyorum bukadar netini teşekkürler paylaşımın için,ustam
Eyw sağolasın bunun olduğu yerde ilk göreceğiniz bir yer mağara daha var ama fazla ilerleyemedim karanlık foto yapamadım zaten yeni açılmış odalar felan
Biraz gezdimde boş vaktim olunca bil amaçlı foto yapıp atacam siteye

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Eyw sağolasın bunun olduğu yerde ilk göreceğiniz bir yer mağara daha var ama fazla ilerleyemedim karanlık foto yapamadım zaten yeni açılmış odalar felan
Biraz gezdimde boş vaktim olunca bil amaçlı foto yapıp atacam siteye
Kardeşim yanlış sularda yüzüyorsun, oralar 1.derece sit alanları dır.Gez ,toz, araştır ,eglenmene bak, oralarda biri bizi gözetliyor çok haberin olsun, kasa değil o ,hemen yakınında üst düzeyde mezar var, mağara dediğin yerlerde açılmış mezar lardır.

Garanfil

Member
Kardeşim yanlış sularda yüzüyorsun, oralar 1.derece sit alanları dır.Gez ,toz, araştır ,eglenmene bak, oralarda biri bizi gözetliyor çok haberin olsun, kasa değil o ,hemen yakınında üst düzeyde mezar var, mağara dediğin yerlerde açılmış mezar lardır.
Hepsini biliyorum aşağıda yeni açılan yeri görmedin sen sanırım

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Kasa olduğunu kim söyledi ?
YouTube da var öyle biri . Bu tür yerlere kasa buldum müjde aldım diye fake video çekiyor.
Yemeyiniz!

Garanfil

Member
Kasa olduğunu kim söyledi ?
YouTube da var öyle biri . Bu tür yerlere kasa buldum müjde aldım diye fake video çekiyor.
Yemeyiniz!
Yok YouTube muhabbeti değil burası sit alanı yanında açılmış mezarlar felan var aşağısında baya uzun giden bi mağara var içersinde yeni açılmış oda felan olan ? ama sit alanı belediye ışıklandırma muhabbetine senelerdir yiyor ?