Kaya doğal mı ,değil mi ? Eski Rum yerleşkesi

Escobar52

Yeni Üye
sakın kırma kasa olduğunu tahmin ediyorsan sadece kuru bir tahyayla vur sesinden anlarsın kırmana gerek yok horasan olduğunu sanmam olsa kasa olur kasa yapılacak bir kaya değil sen karşı tarafın bol ve etraflıca resimlerini çek yükle videoya gerek yok resimler daha iyi bence selametle
Teşekkür ederim, yarın yay
Düzde ki alanda çeşme varsa buna yakın şişkin toprak alan zeminaltı oda olabilir.Tabi taş uzaklardan gelmedi ise.
@R00T burası araba yolunun 30 metre altında bir bahçe yolun üstünde evimiz var zaten evimizin üstü bahçe ve kayalık zaten ordan düşe düşe yuvarlanıp bu Kaya gelmez herhalde detaylı resim çekip atacağım Kaya’ya dokunmayacağım galsın urda u zaman ,etrafta Çeşme yok bulunduğu yer düz hemen aşağısı eğimli zaten teşekkür ederim,tarafınıza bol bol resimle dönücem hemen yarın yayla gidim sabah erken çekip atıcam sizlere gün boyu yokum

Escobar52

Yeni Üye
Seyyar taşla bir sonuca varılamaz.... Taşın geldiği yerde bir adet mezar olma ihtimali var.... Uğraşmaya değermi bence degmezz...
@Gönül_Eri yarın resim atıcam sizde bakın bi bakayım dediğiniz gibi uğraşmaya değmezse bayramdan sonra fındığımı toplim rahat rahat kafam boşgene yoksa bahçeye hep eşerim ben ?

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
@Gönül_Eri yarın resim atıcam sizde bakın bi bakayım dediğiniz gibi uğraşmaya değmezse bayramdan sonra fındığımı toplim rahat rahat kafam boşgene yoksa bahçeye hep eşerim ben ?
şivene bittim konuştuğun gibi yazmışsın :geek: Beri bah resimleri attinmi benide etiketlemeyi unutma...

Escobar52

Yeni Üye
Selamun aleyküm arkadaşlar şimdiden hayırlı bayramlar , bugün dediğim gibi yaylaya çıktım Karadeniz’in bizim yaylalarımız dokunulmamış güzelliklerle dolu , artık her kayada işaret aray oldum sayenizde ? baya sevdim bu işi sabah çok erken çıktığım için bahçeye inemedim ama yaylanın güzelliklerini sizlere getirdim resimlerle videolarla tarihi ve doğayı çekmeye çalıştim bizim yaylalarımızda bizde önce yaşam kalıntılarıyla dolu olduğu için biraz resim ve video paylaşıcam sizlerle ben bu işlerden anlamam ama hobi gibi oldu bana içinde yaşadığım yıllarca kaldığım yerleri biraz da gözüm açılmış sizlerin sayesinde bilgilerle aydınlatmalarla paylaşmak istiyorum hepinize iyi geceler, kurban bayramınızı en içten dileklerle kutlarım . @Turko @Gönül_Eri @gülbahçeli @R00T @karakartal88 ve yazamadığım saygı değer arkadaşlar

SMrD1f.md.jpg SMrpHI.md.jpg SMrGwG.md.jpg SMrBk1.md.jpg