• Soru sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Kaya Kaplumbağa Define İşareti

b.seran

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaslar slm cumleten öncelikle bu define işlerinden işaretlerinden vb gibi hiçbişeyden anlamam özellikle belirtmek isterim.gecenlerde dağda böyle birşeyle karşılaştım foto ve videosunu atacağım.fotoau olmayan yerleride yazacağım.
Kocaman kayadan bir kaplumbaga ve onun sol arka kosesinde buyuk bir kayada 3 tane oyuk oyukların olduğu yer kaplumbağanın tam sol arka köşesinde büyük bir kayada idi Oyuklar toplam 3 adet On tarafının fotosunu çekmeyi düşünemedim Kaplumbağanın arkası kayalık Küçük 2 3mt gibi boşluk var gerisi kocaman kayalıklarla dolu Kaplumbağa gibi durursak sol arka köşesinde oluyor oyuklar Kaplumbağanın baktığı yönün 10 mt gibi tam önünde kayalık var ama çok büyük kayalık değil ama herhangi birşey saklanabilir

Aynı yönün hafif solunda takriben 50 mt gibi yani o 10 mt kayalıkların tam arkası değilde biraz çaprazında kaplumbağa gibi bakacak olursak kayalıkların sol tarafında 50 mt gibi ilerde dere yatağının içinde başka kayalık var aynı pozisyonda bakmaya devam ediyoz iyice sağ tarafta yani kaplumbağa gibi duruyoruz 100 150 belki 200 mt gibi ilerde başka kayalık var ama burası çok büyük kayalık oda olabilir her şey olabilir tek parça kaya devasa bir kaya sanki bir odayı andırıyor ve sağında solunda küçüklü büyüklü kayalık var degerli yorumlarinizi bekliyorumolabilirherhalde video yuklenmiyor

Ekli dosyalar

Moderatör tarafında düzenlendi:

Cann

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
İki resimdeki tek işaret mi

b.seran

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Abi burdan nasıl ifade edebilirim bilmiyorum zaten bu konularda hiç bir bilgi sahibi değilim
Kısa bir vidyo var oyuklarin olduğu vidyo yükleyemedim. Kaplumbağanın sol arkasında büyük bir kayada 2 tane yanyana bir tane tahmini 1mt ilerde biraz üstte bir oyuk daha var oyuklar kaplumbağada değil bağımsız ve büyük başka bir kayada

deli firat

DOĞACI
Süper Moderatör
Abi burdan nasıl ifade edebilirim bilmiyorum zaten bu konularda hiç bir bilgi sahibi değilim
Fotoları çoğalt dört bir yandan ve cevre fotoları dahil olmak üzere ayrıca konunu takip et ustalar gördükçe gereken bilgileri ve tecrübelerini aktaracaktır kişisel bilgi ve iletişim bilgileri yasak🚫 buna dikkat edelim

Cann

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı

Bunun sadece kafa ve sırtı var önünde zeminde ot yok kendisinde ve önünde boşluk ve metal testi yapın

Mal bulanındır

Moderatör
Moderatör
Etrafluca fotolari olsa fikir sunulurdu.
Orasi çaput baglanan yatir ziyaret gibi olmus ilk keşfeden sen deilsin orayi

b.seran

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Fotoları çoğalt dört bir yandan ve cevre fotoları dahil olmak üzere ayrıca konunu takip et ustalar gördükçe gereken bilgileri ve tecrübelerini aktaracaktır kişisel bilgi ve iletişim bilgileri yasak🚫 buna dikkat edelim
Foto biraz zor olur çünkü kısa zamanda oraya gitmem gerekli olanlari teferruatli bir şekilde yazdım

Cann

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Ben burada olduğunu düşünüyorum mezarın

Mal bulanındır

Moderatör
Moderatör
Bunun sadece kafa ve sırtı var önünde zeminde ot yok kendisinde ve önünde boşluk ve metal testi yapın
Okadar çok ziyaretcisi olmuskii ilk resim ondeki beyaz patika çok gidipgelmekden ordan çok gecmekden olusmus ondan ot bitmez orda

deli firat

DOĞACI
Süper Moderatör
Foto biraz zor olur çünkü kısa zamanda oraya gitmem gerekli olanlari teferruatli bir şekilde yazdım
Kardeşim sağlıklı yorum istiyorsan çevre fotoları dahil etraflıca foto lazım mevcut fotolara göre yorum yanıltıcı olur

matrax33

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bence bu kaya kaplumbağa değil

Balbasar

indir.png

epy

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Fotolar net kamplumbağa. tereddüde mahal yok.eğer çift kaplumbağa olarak ard arda olsaydı süper olurdu.kaplumbağanın arka solu yerin altındaki kapatılmış küçük üç odacığı temsilen murçlanmış olmasıdır.ayrıca mıcır veya toprakla kapatılmış ruh kaya yarığı 3 mt arkasında yakın zeminde yüzey içinde hemen çakıl içindedir. 3 mt zemin altında oda kapamada horasan kullanımı mevcuttur.bayan gömü mezarı bazen eşine çokyakın olur.işareti koçtur.

sol arka yöne dikkatli bakın benzeti olarak diş ağız ve hortum toprak veya mıcır altında kalmış yarı gömülü başı yarı dışarıda fil benzeri hayvan betimi olur. kaplumbağa üzerini iyi analiz edin ayak ve baş yönü yer altındaki tünel ve ayrı yer altı odalarının yönünü gösterir direk parayı değil.özellikle baş ikinci az paranın gömü noktası hedeflidir baş ne tarafa dönükse .4 mt gibi ilerisine cihaz tutmanızı öneririm.para kaya oyma cep yapılı oda içindedir.kaplumbağa üzerindeki belli belirsiz kalp ve sağ arka köşesinde S harfi olması doğru yolda olduğunuzu anlatır.kaplumbağa üzerinde kırılmışda olabilecek şekilde kertenkele bulunması muhtemeldir. küçük hediyesi alınmadıysa batıya bakan baş altında veya sağa 90 derecelik açının tam ortasından 2.5 mt zemin altında tek metal olarak olarak kuvettli zehir kullanılmış olarak bulunur.kaplumbağa doğu veya batıya bakar olmalı.batıya bakanı makbuldur girişi doğudur.girişi tonajlı ana kayadan kesimli düşürtme kapamadır.güneye bakanı da bölge olarak değişik olarak görülür..kaplumbağa sağ yan alt yüzlere yakın yarım el büyüklüğünde 1 cm derinliğindeki Z şekil yapmış oymaların-sıçrama anlamına gelen-hemen 1.5 mt batı önü içi az değerli eşya bulunan sahte mezardır.normal gömüye ait eşyalar haricinde bu sahte mezarın 7 mt tam kuzeyinde inandıkları tanrılarına ait kalite gereçler çok iyi kapatılmış tünel geçişli ve değerlerin bulunduğu oda 3 mt de bulunur.tanrının oda krokisi zeminaltı mıcır içinde giriş kapak üzerinde çizimlidir.tek uzun I işareti ve altında üçgen yapmış murç noktalarıdır.nokta sayısı metreyi ifade eder.tek olarak büyük çukur tuzak önündeki oval kaya önü sahiplenme adına aldatmaca altın metal ile ölüme getirir.muhakkak cihaz tutulmalıdır.tuzağa çok dikkat ister.oda açımı çok zor olup 1.5 mt kalınlıklı kaya altıdır.

bu mezar üzeri alalade traşlı düz görünme sahip üzerinde doğala benzeş yılan betimi vardır.anlaşımı kolay değildir.işininehli bunu görmesi çok basittir.arka yönünde birikim yapmış mıcır görünümler varsa kırım yapılmış tünel artıklarıdır.kaplumbağa çözümünde şifre ve aldatmaca ve tuzak çoktur. mezar kaplumbağanın hemen altından 4 mt güney batıdadır.başka yerlere hiç yönelmeyin iyi bir çubukçu olayı hemen çözer. zeminde 3 mt lik kaya kütlesi ve dar tünel sizi bekliyor. insan gücüyle açamazsınız.kaplumbağanın tam altında birbirine geçişli güneye giden horasan kapama en az çift oda vardır.tuzak zehir ve sivreltilmiş keskin bıçak görünümlü taşlar çok dikkat ister..bazen giriş çok kolay olur. dolgu toprak baş altı say kapaktan veya 4 mt lik kuyudan güneye geçişli tünel kuru örmedir. kolayca girebilirsiniz.size sadece ana odayı açmak kalır.eğer birikim yapmış pişmiş kap ve zaman aşımlı dahi olsa sivreltili taş kırıklarının çoğunluğu varsa o bölgede çalışan kölelere ait kalıntılardır.

yedikleri yemek kırık kap kalıntıları en büyük ispattır.bazıları siyah yanık tuğlalar veye taşlar ateşe bakan yüzlü olanlarıdır. çevrede yemek kap kırıklarının çokluğu olayı doğrular.2.fotodaki kaplumbağanın başının bölünmüş olması hem pagan veya roma inanç gereği hem gömünün çift oluşunu ve hayatın bölünmüşlüğünü anlatır.ESAS ARADIKLARINIZ 3 mt zemin altı ağzı örülerek horasanla kapatılmış kaplumbağanın güney batısındaki tünel geçişli en son 2. oda ve sıva ile kapatılmış yan duvarlardaki hediye cepleridir.horasandan sıva yapılan bu noktalar üzerinden yumruk büyüklüğündeki taş yuvarlanarak sıvaya taşın çıkıntı ve kırık görünümlerle doğal şekil verilerek malın bulunmaması adına insanlara bu inancı verirler.kuruyunca normal duvar görünümünü alır.sözde bulunmaz olurlar.tekrar yazıyorum muhakkak cihazla bu odada yan duvarları tarayın. söylediklerim yaşanmışlık adınadır.söyledilklerim şaşmaz.çok zorlu işler sizi bekliyor.insan gücü yetmez tırnaklı şarttır.kazı alanına köpekle gidin.bu gömü şekillerinde inanç gereği bizimkiler kesinlikle buralarda bulunmazlar. o günün inançlı harflileri size çok zorluk çıkaracaktır. köpekten çok çekinirler ve şarabı kazı alanı köşelerine koyun güç anlamında bu içecek en çok sevdikleri olup rahat çalışırsınız.ayrıca çalışma sırasında getirdiğiniz köpekleri hareketlerine dikkatlice bakın ağzı havaya dikilmiş diş gösterimli havlama veye korkutma pozizyonunu alacaklardır.bulacağınız değerler sarı renkli ve biraz buğuludur ama yine de iş görürler..eğer bu güne dek açılmadıysa özellikle bizans işlem yapmadıysa şansınız bol olsun bu güne değin açılan antik mezarların çoğunluğu bizans fakirleri açmıştır.böyle uzun yazım sebebim kaplumbağa benim çok özel konum olup ve 3bin foto ve sayılı video ile 10 yıllık araştırmalarımın özellikle kaplumbağa verilerinin çalışma alanıma girmesi kaynaklıdır.rast gelsin

Son düzenleme:
Üst Alt