Kaya Kaplumbağa Define İşareti

b.seran

Yeni Üye
Arkadaslar slm cumleten öncelikle bu define işlerinden işaretlerinden vb gibi hiçbişeyden anlamam özellikle belirtmek isterim.gecenlerde dağda böyle birşeyle karşılaştım foto ve videosunu atacağım.fotoau olmayan yerleride yazacağım.
Kocaman kayadan bir kaplumbaga ve onun sol arka kosesinde buyuk bir kayada 3 tane oyuk oyukların olduğu yer kaplumbağanın tam sol arka köşesinde büyük bir kayada idi Oyuklar toplam 3 adet On tarafının fotosunu çekmeyi düşünemedim Kaplumbağanın arkası kayalık Küçük 2 3mt gibi boşluk var gerisi kocaman kayalıklarla dolu Kaplumbağa gibi durursak sol arka köşesinde oluyor oyuklar Kaplumbağanın baktığı yönün 10 mt gibi tam önünde kayalık var ama çok büyük kayalık değil ama herhangi birşey saklanabilir

Aynı yönün hafif solunda takriben 50 mt gibi yani o 10 mt kayalıkların tam arkası değilde biraz çaprazında kaplumbağa gibi bakacak olursak kayalıkların sol tarafında 50 mt gibi ilerde dere yatağının içinde başka kayalık var aynı pozisyonda bakmaya devam ediyoz iyice sağ tarafta yani kaplumbağa gibi duruyoruz 100 150 belki 200 mt gibi ilerde başka kayalık var ama burası çok büyük kayalık oda olabilir her şey olabilir tek parça kaya devasa bir kaya sanki bir odayı andırıyor ve sağında solunda küçüklü büyüklü kayalık var degerli yorumlarinizi bekliyorumolabilirherhalde video yuklenmiyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

b.seran

Yeni Üye
Abi burdan nasıl ifade edebilirim bilmiyorum zaten bu konularda hiç bir bilgi sahibi değilim
Kısa bir vidyo var oyuklarin olduğu vidyo yükleyemedim. Kaplumbağanın sol arkasında büyük bir kayada 2 tane yanyana bir tane tahmini 1mt ilerde biraz üstte bir oyuk daha var oyuklar kaplumbağada değil bağımsız ve büyük başka bir kayada

deli firat

DOĞACI
Abi burdan nasıl ifade edebilirim bilmiyorum zaten bu konularda hiç bir bilgi sahibi değilim
Fotoları çoğalt dört bir yandan ve cevre fotoları dahil olmak üzere ayrıca konunu takip et ustalar gördükçe gereken bilgileri ve tecrübelerini aktaracaktır kişisel bilgi ve iletişim bilgileri yasak? buna dikkat edelim

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Etrafluca fotolari olsa fikir sunulurdu.
Orasi çaput baglanan yatir ziyaret gibi olmus ilk keşfeden sen deilsin orayi

b.seran

Yeni Üye
Fotoları çoğalt dört bir yandan ve cevre fotoları dahil olmak üzere ayrıca konunu takip et ustalar gördükçe gereken bilgileri ve tecrübelerini aktaracaktır kişisel bilgi ve iletişim bilgileri yasak? buna dikkat edelim
Foto biraz zor olur çünkü kısa zamanda oraya gitmem gerekli olanlari teferruatli bir şekilde yazdım

Cann

Editör
Ben burada olduğunu düşünüyorum mezarın

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Bunun sadece kafa ve sırtı var önünde zeminde ot yok kendisinde ve önünde boşluk ve metal testi yapın
Okadar çok ziyaretcisi olmuskii ilk resim ondeki beyaz patika çok gidipgelmekden ordan çok gecmekden olusmus ondan ot bitmez orda