Kaya mezar mı?

The Thing

C*
Süper Moderatör
@Acemi3 buranın elden geçmediğine eminmisin, her şey ayan beyan ortada rahat bırakmazlar burayı.
Zemin altı ve zemin üstünde kayanın kendisinde mevzular var, iyice kontrol gerekli.

azzem

Bilgili Üye
Tatar26 ustanın çizdiği yere bende katılıyorum yalnız böyle güzel bi yeri daha iyi fotoğraflaman gerekirdi

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Sunak dereye yani suya karşı yaparak bir nevi ritüeli yerine getirmiş kanaatim bu noktanın boş olduğu yönündedir lakin başka yere sevk var:
Alan fotolar olmadığından ne yaptığını anlamak zor.

Acemi3

Yeni Üye
@Acemi3 buranın elden geçmediğine eminmisin, her şey ayan beyan ortada rahat bırakmazlar burayı.
Zemin altı ve zemin üstünde kayanın kendisinde mevzular var, iyice kontrol gerekli.
Ustam burası geniş bir bölge acılan bir yer var hep oraya odaklanmislar ve bu kayanın üstüne. Buralarda yoklanmis fakat kayada acılan ve girilen bir yer yok. Zemin altından giriş var diye düşünüyorum ve düşündüğüm yerlerede okeylemer geliyor. Kısmet ve nasip diyelim.

Acemi3

Yeni Üye
rica etsek bu kayakutlesinin yanlari ve arka cephesininde yakin uzak fotolarini yukle buhaliyle dogal deriz.herkayaa mezar vs olmaz belki bunda vardir
Üstadım yer ifşa olmasın diye diğer resimleri paylaşamıyorum yoksa işin içinden çıkılmaz nereye bakacağını şaşırtır. Kaya üstü komple hayvan betimlemesi var.

Acemi3

Yeni Üye
Sunak dereye yani suya karşı yaparak bir nevi ritüeli yerine getirmiş kanaatim bu noktanın boş olduğu yönündedir lakin başka yere sevk var:
Alan fotolar olmadığından ne yaptığını anlamak zor.
Anladım üstadım araştırma geniş çapta yapacak arkadaşlar, cozulebulseydi çoktan halletmişlerdi. Ben basit bir yer var mı resimledigim alanda onun yardımını almaya çalışyorum. Teşekkür ederim

The Thing

C*
Süper Moderatör
Benim en baştan beri düşündüğüm yer orası idi ama zemin altı kaya mezarda var diyordu bir arkadaş sormak istedim. İnceleyeceğiz. Teşekkürler
Bir uc ile kontolden kaçınmayınız ekseriyette küçük bir kapamada olabilir

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Anladım üstadım araştırma geniş çapta yapacak arkadaşlar, cozulebulseydi çoktan halletmişlerdi. Ben basit bir yer var mı resimledigim alanda onun yardımını almaya çalışyorum. Teşekkür ederim
Hem basit hem zor
avantaj sahadaki arkadaşlarda :)