Kaya mezarı olabilirmi.

akıltopağı

Operatör
Çok korkunç bir alan.
Bütün ifritler sanki burasını mesken tutmuşlar. Gece gitmeyiniz buraya.

Burada işlem yapıp da başı belaya giren olmuş mu?
Evet ürkütücü bir alan, burada onlardan varmış, buraya kimseler yanaşmaz.iyi oluyor pek gelen olmuyor tespiti netleştirebilsem bence bi sorun yok. Daha iyi, de buranın böyle biryer olduğunu nasıl anladınız ustam.

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Bu kayanın bu çizgilerdeki yönlerini görmek ister idim doğrusu
IMG_20210425_105753.jpg

Ledun

Bilgili Üye
Evet ürkütücü bir alan, burada onlardan varmış, buraya kimseler yanaşmaz.iyi oluyor pek gelen olmuyor tespiti netleştirebilsem bence bi sorun yok. Daha iyi, de buranın böyle biryer olduğunu nasıl anladınız ustam.
Dikkatli ol.
Abdestsiz alana girme.
Yer kolaydadır, almak zordur.
Boşluk bakın, metalle uğraşmayın.
Boşluk bulduğun yerleride açmak durumunda kalacaksın.
Metal tespitinde yanıltırlar, mekana çökmüşler, kendi mekanları olmuş, burada bir kabile yaşıyor. Anlaşmadan malı almakda zor gibi.

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Bu yerler kontrol edilmeli. Birde şu yukarıdaki kare içindeki alanı merak ettim biraz yakın resmi varmı oranın.
IMG_20210424_174934.jpg
IMG_20210425_105711.jpg

akıltopağı

Operatör
Dikkatli ol.
Abdestsiz alana girme.
Metal tespitinde yanıltırlar, mekana çökmüşler, kendi mekanları olmuş, burada bir kabile yaşıyor. Anlaşmadan malı almakda zor gibi.
Bu yerler kontrol edilmeli. Birde şu yukarıdaki kare içindeki alanı merak ettim biraz yakın resmi varmı oranın.
Ekli dosyayı görüntüle 292653Ekli dosyayı görüntüle 292654
Aşağıda kırmızı işaretli yerden kaya boyu su iner dereye birleşir oralara bakarım, yukarıdaki yer biraz yüksek ve dik, çıkmak oldukca zor, en yakını bu, oranın hafif sağ tarafındaki burunda havalanmaya hazır bir kartal var, sol az yukarısında, yunus balığı gibi bir balık var, kapı kayada ki Aslanın karşısındaki deve o tarafa bakar. Adamlar dağı yemişler.

akıltopağı

Operatör
Dikkatli ol.
Abdestsiz alana girme.
Evt burada çok geziyorlar, kalabalıklar, ihtiyar bir anaları var, gündüzleri keklik, gibi görünüyorlar kocaman gözleri var, tespitte sorun yaşıyorum yeri, belirleyemedim onlardan korkmuyorum, da, siz işin bu kısmını nasıl anladınız anlayamadım. Yeri bulsam onlarla ya anlaşırız yada, kapışırız..

Karabulut

Operatör
Evt burada çok geziyorlar, kalabalıklar, ihtiyar bir anaları var, gündüzleri keklik, gibi görünüyorlar kocaman gözleri var, tespitte sorun yaşıyorum yeri, belirleyemedim onlardan korkmuyorum, da, siz işin bu kısmını nasıl anladınız anlayamadım. Yeri bulsam onlarla ya anlaşırız yada, kapışırız..
Aman ustam onlar tehlikeli İşin erbabı bağlaması lazım yoksa yedirmezler En yakınınla bile gitsen bir süre sonra bak hareketleri değişiyor agresifleşiyor ister istemez karşısında ayar olursun içinden şunun kafasına Birtane indirim dersin 😁

akıltopağı

Operatör
Aman ustam onlar tehlikeli İşin erbabı bağlaması lazım yoksa yedirmezler En yakınınla bile gitsen bir süre sonra bak hareketleri değişiyor agresifleşiyor ister istemez karşısında ayar olursun içinden şunun kafasına Birtane indirim dersin 😁
Kendi kendimede ayar olacak değilimya usta, olsam bile kendi kafama indirememki.noktayı bir tespitleyim onlar ancak izlerler..