Kaya mezarı olabilirmi.

akıltopağı

Operatör
IMG_20210425_103547.jpg
ben burası diyorum, Kayanın üzerinde su akıntısın I, etrafa dağıtmışlar, tamda üzerinde küçük, bir muç ve üçgen var, kalbin yan tarafındaki kesme tam buraya bakıyor, tepesinden bir tığ salacam,, sizce olabilirmi?
IMG_20210424_182450.jpg

Ekli dosyalar

akıltopağı

Operatör
Birde hiç mezar hissi vermedi burası, meşhur değirmenci dayının kasası olmasın bura.

spyfrs

Moderatör
Moderatör
burası hiçbirşey değil su içinde işaret aramayın zamanla su aşındırır bu yüzden balık ve bir iki işaret haricinde su içinde işaret aramayın derim şahsi düşüncem ama o yüksek sarp kayalığa bakabilirsiniz zirveye yakın arka kısımlarında dereyi görecek geçidi görecek şekilde olan biryer varsa etrafa hakim tepe orada birşeyler arayın.

akıltopağı

Operatör
burası hiçbirşey değil su içinde işaret aramayın zamanla su aşındırır bu yüzden balık ve bir iki işaret haricinde su içinde işaret aramayın derim şahsi düşüncem ama o yüksek sarp kayalığa bakabilirsiniz zirveye yakın arka kısımlarında dereyi görecek geçidi görecek şekilde olan biryer varsa etrafa hakim tepe orada birşeyler arayın.
Bildiğimizden mi, usta dere düz ayak gezeliyorum dere nin çatılı nda, ustalara danışıyorum, benim hislerimde her şeyin başlangıcı burası diyorum.o dediğin yerlere birkez çıktım. Bir dahada hiç niyetim yok.

Ledun

Bilgili Üye
Evt burada çok geziyorlar, kalabalıklar, ihtiyar bir anaları var, gündüzleri keklik, gibi görünüyorlar kocaman gözleri var, tespitte sorun yaşıyorum yeri, belirleyemedim onlardan korkmuyorum, da, siz işin bu kısmını nasıl anladınız anlayamadım. Yeri bulsam onlarla ya anlaşırız yada, kapışırız..
Kardaşım,
25 senedir arazideyiz.
Yaşadıklarımız, gördüklerimiz var.
Bu alan en berbat yerlerden birisi şu ana kadar gördüklerimin içinde.
Gavurun gavuru saklamış buralardakileri. Ve en uzun yaşayanları bağlamış buraya. Bunlar sana malı veremezler. Anlaşamazsınız. Gel burası ile uğraşma sorun büyük olur.

Aklına gelmesin ben buraya gittim burasını biliyorum. Gitmedimde bilmiyorumda. (@BulursamKader25)

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
20210427_112758.jpg

Sa.değerli kardeşlerim sizlere bir kaya mezar örneği gönüller açılsın.

akıltopağı

Operatör
Kardaşım,
25 senedir arazideyiz.
Yaşadıklarımız, gördüklerimiz var.
Bu alan en berbat yerlerden birisi şu ana kadar gördüklerimin içinde.
Gavurun gavuru saklamış buralardakileri. Ve en uzun yaşayanları bağlamış buraya. Bunlar sana malı veremezler. Anlaşamazsınız. Gel burası ile uğraşma sorun büyük olur.

Aklına gelmesin ben buraya gittim burasını biliyorum. Gitmedimde bilmiyorumda. (@BulursamKader25)
Anladım ustam yerin bir önemi yok, gelmek istersen konum atarım gelirsin, bilirsin sizi anlıyorum yeraltında çok herkez nasibini yer.. Ek olarak buradaki işcilik, zeminde iki geçit yerinde, biri siyah, biri kırmıştı taşta teker izi gibi kanal yapılı, çekiçle dövme ile 20cm derinlik, 50 cm uzunluğa varmış taşı ezmişler, keski ile kolayca yapmak yerine binlerce çekiç vurmuşlar,, vardır bir sırrı,. Dediğini tutacağım,uğraşmayacağım yinede bir tığ salarım,. hayırlısı... Ben bu kabile ye biraz yakın yerde ufaktan devam eden bir işlemim var, bir resim paylaşsam ne gördüğünü söylermi siniz..

Ledun

Bilgili Üye
Anladım ustam yerin bir önemi yok, gelmek istersen konum atarım gelirsin, bilirsin sizi anlıyorum yeraltında çok herkez nasibini yer.. Ek olarak buradaki işcilik, zeminde iki geçit yerinde, biri siyah, biri kırmıştı taşta teker izi gibi kanal yapılı, çekiçle dövme ile 20cm derinlik, 50 cm uzunluğa varmış taşı ezmişler, keski ile kolayca yapmak yerine binlerce çekiç vurmuşlar,, vardır bir sırrı,. Dediğini tutacağım,uğraşmayacağım yinede bir tığ salarım,. hayırlısı... Ben bu kabile ye biraz yakın yerde ufaktan devam eden bir işlemim var, bir resim paylaşsam ne gördüğünü söylermi siniz..
Hem yakından
Hemde biraz uzağından 2 foto atarsan bakayım inşallah.

Ledun

Bilgili Üye
Burada -sol daire- kapama yapılmiş.
Ne var aşağıda ve hemen sol çaprazında.
Bakmak lazım.

20210429_000019.jpg

akıltopağı

Operatör
Beyaz çemberli yer girişi kapamak için yıkılmış, uyanığın biri kısa yoldan girmiş, aşağısı fena değil serince.
IMG_20210429_000705.jpg