Kaya mezarı

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Aynen usta tam dediğin gibi zor çubuk da iyiyim fakat usta degerlıden başka işlevi yok çubukların varsa vardır yoksa yoktur o yüzden derinlik olsun boşluk olsun alamıyorum başka cubuklarada güvenmiyorum açıkçası boşluk bakmaya bıdahı gıdısıme bakır çubuk yapıyım boşluk için denemeye değer saygılar
Nasil resimleme Yapilmali konusunu oku.
Guzelce alani resimle. Ayrica;
1-2 karis mesafeden de isaretlerin resimlerini al.
5 cepheden
Yakin
Uzak
Manzara
Resimleri hemi de 4 cepheden.

Biiznillah cozulur insallah.

Ibrahım2

Bilgili Üye
Aynı bölgede fakat yerler farklı tek bi resim var ustalar kızacak ama bana yaba işareti gibi geldi birde sız bakın tek resim maalesef birazdan atıcam

mucit

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Çevre resimlerini ekle çok foto lazım ,sadece buraya odaklı değil .Hedef zeminde daha önce çalışma olmuş ,tekrardan kontrol et yerdeki toprak dolgusu ve kayaların bu düz yüzeyi aynı şekil açıldıkça devam ediyorsa ve varsa bir giriş çıkar ortaya .Bu resme göre olası ihtimal sadece .
Duvardaki isler büyük bir ip ucu ve zemin altına biraz emek lazım ..
kazamanın dediğine katılıyorum yorumlara baktım benim düşüncemde bu yöndedir zemin altı oda mezarlar ve giriş her zaman mihrap altına yakın olur on numara yer ama işçilik ister işaretlerin bir arada ve sıkıştırılmış olmasıda arada giriş zeminde der

mucit

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Yorumlarını dikkatle okuyorum usta fakat zeminde olduğunu sanmıyorum görüşüne saygım var çubuklar yukarı gösteriyor eğer zemine dık aşağıya gıtseydı olasılık yüksekti fakat yukarı çıkması ve yukarda da çapraz yapması beni yukarıya çekiyor kafam karışık çubuklar dörtlü çubuk bu arada l çubuk değil anlarsın hareketlerini usta
çubukların yukarı seni götürmesi doğaldır burda koridorlu giriş olduğu içindirki seni büyük boşluğa çekebilir ve şunuda diyelim çubuk kayalık alanda insanı çok yanıltır haberin ola

mucit

Süper Moderatör
Süper Moderatör
burda birden çok iş var onuda belirteyim üstekine otur karşıyı resimle bakalım