Kaya mezarları [mezarlık alanımı?)

Renix

Bilgili Üye
evet bu daha önceki konuda bahsettigim yer mezarlık alanı gibi geldi bana ustlarımdan yol göstermesini bekliyorum

resimleri 10 10 sıraya göre yüklicem eksikleri sonra tamamlarım bu bölge 500 m karelik 1 alan tahmini .

Renix

Bilgili Üye
bu oranın devamı yukarı dogru çıkıyor

Renix

Bilgili Üye
ve devamı dikkatinizi çeken yerleri işaretleyin ben detaylı resim koyarım yoksada tekrar giderim

ustlarım sagolun hakkınızı helal edin çok sayıda foto koyup yorum istiyorum sürekli yoruyorum sizleri varolun

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Çoktandır yoktum ki.Ama şunu itiraf ediyim sende ki bu inat ve azim takdir edilecek nitelikte .İnsallah birseylere denk gelirsin .
Alttaki fotonun detayları varmı elinde ?

Ibrahım2

Bilgili Üye
Doğal hiçbir emare işaret yok uğraşma derım

Renix

Bilgili Üye
ve son kısım şimdiden tüm ustlarıma teşekür ediyorum yorumlarınızı esirgemeyin

Renix

Bilgili Üye
palaks ustanında dikkatini çektim ya karada ölüm yok :) yakın çekim yok tekrar gidicem not aldım

Renix

Bilgili Üye
sen işaretle ne istedigini eksik olursa yer yakın tekrar gittgimde çekerim inat demeyelimde inanç diyelim :) ayagım kayıpta düştügümde denk geldim düştügümde dedim vardır bunda da hayır o kırmızı yer dikkatimi çekti devam ediyorum.zengin olmak la alakalı degil bulmak mevzuu ha yanında gelirsede bişeyler ona razı geliriz tabikide :)
Çoktandır yoktum ki.Ama şunu itiraf ediyim sende ki bu inat ve azim takdir edilecek nitelikte .İnsallah birseylere denk gelirsin .
Alttaki fotonun detayları varmı elinde ?